sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
کارشناسی ارشد فیزیک دانشگاه مودنا و رجو امیلیا

فیزیک | Physics

دانشگاه مودنا و رجیو امیلیا

رتبه 641 
ایتالیا, مودنا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 156 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد فیزیک زمینه تحصیلی به روز در بخش های مختلف فیزیک معاصر را فراهم می کند. سه برنامه درسی، برنامه های مطالعاتی انعطاف پذیر، آموزش هایی که مهارت های نظری، تجربی و محاسباتی را تلفیق می کنند، به همراه یک پایان نامه تحصیلی پژوهشی در موضوعاتی که نقاط تلاقی هستند، زمینه پیشرفته و سفارشی شده ای برای علایق دانشجویان فراهم می کنند. فعالیت آموزشی نسبت کمی از دانشجویان / اساتید دارد؛ از دانشمندان این بخش که در بخش های تحقیقاتی خود پیشرو هستند و از اساتید دانشگاه های خارجی استفاده می کند. بنابراین دانشجویان زمانی که هنوز در حال تحصیل هستند با آخرین پیشرفت های تحقیقاتی در تماس مستقیم هستند.

محتوای برنامه

برنامه های درسی «فیزیک نظری و محاسباتی»، «نانو فیزیک تجربی و فن آوری کوانتوم» و «فیزیک زیستی و فیزیک کاربردی» ارائه می شود. برنامه ها فیزیک ماده، هم نظری - محاسباتی و هم تجربی، فیزیک انرژی های دیگر و زمینه های کاربردی مختلف، از نانوتکنولوژی گرفته تا بیوفیزیک، تا تکنولوژی های کوانتومی را پوشش می دهند. حداقل یک نیمسال تحصیلی به یک پروژه تحقیقاتی اصلی در یک گروه تحقیقاتی از دپارتمان یا دیگر مراکز تحقیقاتی، در هم کاری های علمی اساتید اختصاص داده می شود.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد فیزیک مهارت های تحلیلی و حل مساله، دانش ریاضی و فن آوری و درک عمیق از پدیده های ضروری را کسب می کنند که برای تحقیق و توسعه فن آوری های جدید مورد نیاز است و در نتیجه دسترسی موثر به دنیای کار را تضمین می کند. فارغ التحصیلان ما در تمام بخش های صنعتی با تکنولوژی بالا، از مکانیک پیشرفته گرفته تا الکترونیک و مخابرات، از زیست پزشکی گرفته تا صنایع سرامیکی کار می کنند. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد فیزیک همچنین در هواشناسی و کنترل محیط زیست، فیزیک پزشکی، بخش مالی، انتشارات علمی و آموزش عالی مشغول به کار می شوند.

پیش نیازها
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
Overall72
ETS - TOFEL IBT
CefrB2
IELTS
Overall5.5
IELTS
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
فیزیک

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name