جست‌وجوی رشته‌های واجد شرایط

خدمات ساناگیتی برای مهاجرتدوره آزمون IMAT
مهاجرت به ایتالیا
about-image
faq-image

ساناگیتی از کجا شروع شد

شرکت ساناگیتی مهر دایان به شماره ثبت 60044 امروزه مفتخر است تا با کادری جوان ولی با تجربه و دانش آموخته در اروپا، نوجوانان و جوانان ایران زمین را در مسیر ادامه ی تحصیل، چه دوره ی متوسطه پیش از دیپلم و چه در مقاطع مختلف دانشگاهی، همراهی و هدایت نماید. این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه ی مشاوره تحصیلی در خارج کشور از جمله تحصیل در ایتالیا برای تمامی مقاطع و رشته ها و همچنین تحصیل در مدارس خارج از کشور ( مدارس اروپایی و کانادایی )، در راستای گسترش علم و دانش و ایجاد موقعیت برابر برای تمامی مشتاقان دانش نوین و به روز، در زمینه های گوناگون اقدام به برگزاری سمینارها و دوره های تخصصی در کشور عزیزمان ایران می نماید. سانا گیتی علاوه بر فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی در خارج از کشور با افزایش خدمات متنوع مهاجرتی آماده ارائه خدمت به هموطنان عزیزمان می باشد.

از سال 2014 میلادی با رشد روز افزون تعداد متقاضیان تحصیل در خارج از کشور و با توجه به کمبود حس شده در زمینه ی نیروی متخصص، آگاه و دلسوز در این زمینه، گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه های ایتالیا بر آن شدند که تجربیات و اطلاعات خود را در اختیار متقاضیان جدید قرار دهند. گروه تلگرامی اپلای استیودنت راه اندازی گردید و پس از محک اولیه و پشت سر گذاشتن پاره ای از مشکلات، با تجربه اندوزی و پشت کار و برنامه ریزی بیشتر و هدفمندتر، جایگاه قابل قبولی برای خود کسب نمود و ضمن همکاری با سایر همکاران و هم صنفان محترم، و با تکمیل کادر پرسنلی و کارشناسی خود، پرونده های مختلفی را به سرانجام رسانید و اعتماد عزیران را به خود جلب نمود. ما شعاری نمی دهیم.. زیرا از نسلی هستیم که از شعار بیزار است. زمانه زمانه ای ست که همه کم و بیش به اطلاعات دسترسی دارند به خصوص نوجوانان و جوانان. به همین جهت بسیاری راه خویش را به تنهایی می یابند. اما گاه همین وفور اطلاعات دردسر ساز می شود. متقاضی با انبوهی از اطلاعات کلی و جزیی، مفید و غیر مفید، سنجیده و نسنجیده و در بسیاری موارد متناقض و شبهه برانگیز روبرو می شود. اینجاست که قدرت تشخیص و توانایی تمیز اطلاعات درست و غلط و تبیین بهترین راهکار و رویه ضرورت می یابد. متقاضی با راهنمایی و مشاوره صحیح می تواند مسیر درست را انتخاب نماید.

a normal tower in italy

کلیه اعضای شرکت ساناگیتی… به خوبی واقف هستند که در این مقطع از زندگی متقاضیان، هرتصمیم و اقدامی از اهمیت و حساسیت خاص و سرنوشت سازی برخوردار است. لذا دغدغه متقاضی را دغدغه خود دانسته و اخلاق و وجدان کاری را سر لوحه کار قرار داده اند. همانطور که گفته شد کارشناسان ما بسیاری از اطلاعات را با تلاش خویش در طول سالیان کسب نموده و حالا به صورت دست اول در اختیار متقاضی قرار می دهند و مسیر را هموار و آسان می نمایند. ما در تمامی مراحل با متقاضیان تحصیل در ایتالیا و مدارس خارج از کشور همراه هستیم. با اطمینان و صادقانه سخن می گوییم و از هزینه های زاید جلوگیری می کنیم. پشتوانه ی ما دارا بودن کارشناسانی است با اطلاعات به روز و با تجربه زندگی و تحصیل در داخل و خارج از ایران که عمدتا به واسطه فاصله سنی مناسب با اکثر متقاضیان دارای درک متقابل می باشند. همچنین دارا بودن روابط نزدیک با دانشگاه های ایتالیا و موسسات و مدارس بین المللی، توانایی همراهی متقاضی از ابتدا تا انتهای پروسه مهاجرت، پرونده های موفق چند سال اخیر و در نهایت و مهم تر از همه، اعتماد شما عزیزان از جمله دارایی های ارزشمند تیم ساناگیتی است که با تمام تلاش سعی در پاسبانی و ارتقاء آن داریم. امروزه ما چتر حمایتی خود را گسترده تر کرده ایم… در داخل ایران اساتید مورد اعتماد ما متقاضیان را آموزش می دهند. مشاوران ما آن ها را در تمام مراحل یاری می کنند. از تصمیم گیری و آماده سازی مدارک تا اخذ ویزا و آزمون ورودی دانشگاه. در ایتالیا دانشجو تنها نیست. مشکلات مختلف دانشجویان را حل و فصل می نماییم. فارغ التحصیلان دانشگاه های ایتالیا با مراجعه به خود ما پروسه تبدیل اقامت تحصیلی به اقامت دائم را انجام می دهند. و پس از آن آزادانه در ایتالیا و سراسر اروپا قدرت مانور دارند و می توانند جایی را برای زندگی و تحصیل برگزینند که موقعیت کاری بهتر و رفاه بیشتر برایشان مهیا شود.

another tower in italy