sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
رشته مهندسی اتوماسیون دیجیتال دانشگاه مودنا و رجیو امیلیا

مهندسی اتوماسیون دیجیتال | Digital Automation Engineering

دانشگاه مودنا و رجیو امیلیا

رتبه 641 
ایتالیا, مودنا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 156 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی اجمالی

هدف از این برنامه مطالعاتی تربیت متخصصان باتجربه در مهندسی اتوماسیون دیجیتال است که مسلط، هم از دیدگاه نظری و هم از دیدگاه عملی، بر روی ابزارهای ریاضی، کامپیوتری و فنی رشته های اصلی حاکم بر فرآیندهای اتوماسیون در یک زمینه دیجیتال هستند و فارغ التحصیلان را قادر به طراحی، پیاده سازی و مدیریت سیستم های خودکار و زیرساخت های دیجیتال می کنند.

محتوای رشته

این برنامه که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، در سال اول در یک مسیر مشترک و در سال دوم در سه بخش «زیرساخت دیجیتال»، «طراحی دیجیتال» و «تولید دیجیتال» سازماندهی شده است. مسیر مشترک، آماده سازی جنبه های اساسی اتوماسیون دیجیتال مانند آمار و بهینه سازی، هوش مصنوعی و علوم داده و همچنین جنبه های پیاده سازی و کنترل رباتیک را فراهم می کند. سه بخش شایستگی مهندسی اتوماسیون دیجیتال را در زمینه های خاص، مانند مدیریت زیرساخت دیجیتال، تکنیک های طراحی دیجیتال، و دیجیتال سازی سیستم های تولید کاهش می دهند.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان مهندسی اتوماسیون دیجیتال قادر به مدیریت تکامل سریع فن آوری های توصیف کننده مهندسی اتوماسیون، رسیدگی به کاربردهای اتوماسیون دیجیتال در سناریوهای صنعتی ۴.۰ و علاوه بر آن، کار گروهی در پروژه های پیچیده و چند رشته ای خواهند بود. این برنامه مطالعاتی براساس استفاده از ابزارهای ریاضی، فن آوری اطلاعات و فنی رشته های مختلف مورد بررسی، مهارت هایی را برای مواجهه با چالش ها و فرصت های انقلاب دیجیتال فراهم می کند. این مهارت ها فرصت های شغلی متعددی را در استودیوهای طراحی، شرکت های مشاوره و شرکت هایی که در خط مقدم توسعه و استفاده از سیستم های دیجیتال قرار دارند، چه در بخش های تولید و خدمات، و چه در تجزیه و تحلیل و دستکاری تعداد زیادی از داده ها ایجاد می کنند.

پیش نیازها
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
Overall72
ETS - TOFEL IBT
CefrB2
IELTS
Overall5.5
IELTS
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
مهندسی اتوماسیون

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name