sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
نوآوری هتلداری و گردشگری الکترونیک

نوآوری هتلداری و گردشگری الکترونیک | Hospitality Innovation and e-Tourism

دانشگاه کافوسکاری ونیز

رتبه 661 
ایتالیا, ونیز 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 6601 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد180
مقطع تحصیلیکارشناسی
مدت زمان (سال)3
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی کلی رشتۀ تحصیلی

این رشتۀ تحصیلی به شما مجموعه مهارتهای لازم برای مدیریت هتل، مدیریت درآمد و کانالهای اجتماعی، مدیریت سازمان و کارکنان، ارتقای دیجیتال و بخش ارتباطات و مدیریت محصول/ خدمات را می‌دهد.

این رشتۀ تحصیلی در همکاری با CDP (Cassa Depositi e Prestiti) که بانک سرمایه‌گذار دولت ایتالیا است و اقامتگاه تفریحی TH و دانشگاه ایتالیایی بنیاد هتلداری ایجاد شده‌است. این رشتۀ تحصیلی با گرایشی حرفه‌ای شما را به عنوان متخصص «آمادۀ همکاری با صنعت» و فردی با صلاحیت در مدیریت هتلداری آموزش می‌دهد که قادر به طراحی و مدیریت بازاریابی راهبردی و اجرایی در هتلهای زنجیره‌ای بین‌المللی و یا مشاور ارتباطات با میهمان است.

رشتۀ تحصیلی نوآوری هتلداری و گردشگری الکترونیک به طور کامل به زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود و تضمین می‌کند که مدرک شما ماهیتی بین‌المللی دارد. یک دورۀ کارآموزی کاربردی برای این رشته در نظر گرفته شده‌است که با هدف توسعۀ مهارتهای نرم و سخت انجام می‌شود و از اولین سال تحصیلی شما در ارتباط نزدیک با صنعت هتلداری و گردشگری قرار می‌گیرید: در واقع، این رشتۀ تحصیلی شامل سه دورۀ کارآموزی حرفه‌ای است که می‌تواند در ایتالیا یا خارج از آن گذرانده شود.

فرصت‌های شغلی

به عنوان فارغ‌التحصیل این رشتۀ تحصیلی شما دانش و مجموعه مهارتهای لازم برای موقعیتهای اجرایی، مدیریتی یا مشاوره‌ای در شاخه‌های مختلف صنعت هتلداری و گردشگری در ایتالیا و یا سایر کشورهای خارجی را خواهید داشت.

شغلهای محتمل شامل موارد زیر می‌شوند:

  • مدیر اجراییات هتل
  • مدیر هتلداری
  • مدیر خدمات همایش
  • متخصص توسعۀ گردشگری محلی
پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name