sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

مهندسی ایمنی محیطی و سرزمینی | Environmental and Territorial Safety Engineering

دانشگاه کالابریا

رتبه 951 
ایتالیا, کوسنتزا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 1000 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

معرفی دوره

هدف اصلی این دوره مقابله با چالش‌های اخیر در حوزه محیط زیست، به‌ویژه پایداری، می‌باشد. با درک عمیق‌تر تأثیرات جهانی، تعهد به توسعه پایدار برای تأمین نیازهای نسل‌های حال بدون به خطر انداختن نیازهای آینده هرگز کماهمیت نبوده است.

هدف اصلی این برنامه آموزشی تجهیز دانشجویان برای مقابله با این چالش‌ها، ارائه دیدگاه‌های ترکیبی به آن‌ها برای اکتساب مهارت‌های تحقیقاتی، درک نظری مسائل اساسی و مهارت‌های عملی و حرفه‌ای مورد نیاز کارفرمایان می‌باشد.

مسیر انگلیسی این برنامه عبارت است از: مهندسی پایدار منابع طبیعی

فرصت‌های شغلی

فارغ‌التحصیلان این دوره می‌توانند بهواسطه وجود تنوع در فرصت‌های شغلی، در شرکت‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی درزمینه‌های پیش‌بینی و پیشگیری از خطرات طبیعی، بازسازی و توسعه مجدد محیط و فضای زیستی، برنامه‌ریزی، مدیریت و کنترل مناطق، مشغول شوند. همچنین دانشجویان می‌توانند در اخذ گواهینامه کیفیت محیطی، نظارت، کنترل و بازیابی محیطی، ارزیابی اثرات زیست‌محیطی پروژه‌ها و پروژه‌های ساختمانی و صنعتی، در شرکت‌های مدیریت تصفیه‌خانه‌ها و زیرساخت‌های آب، فاضلاب و پسماند، در مؤسسات پژوهشی و حرفه‌ای، به‌عنوان فریلنسر یا مشاور، فعالیت کنند و یا به ادامه تحصیل و ثبت‌نام در دوره‌های دکتری پژوهشی بپردازند.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name