sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

مشاوران ژنتیک | Genetic Counsellors

دانشگاه سیه‌نا

رتبه 721 
ایتالیا, سیه نا 
اپلیکیشن فی 40 یورو
شهریه ترم 821 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد در مشاوران ژنتیک، اولین برنامه‌ای در ایتالیا است که به کارشناسان ژنتیکی حرفه‌ای اجازه می‌دهد تا از طریق یادگیری اصول و شیوه‌های ژنتیک بالینی، پزشکی و آزمایشگاهی به مهارت‌های لازم درزمینه ژنتیک پزشکی دست یابند. مشاوران ژنتیک، به‌عنوان چهره‌های حرفه‌ای در حوزه سلامت غیرپزشکی، با متخصصان ژنتیک پزشکی که در خدمت افراد و خانواده‌ها هستند، در مسائل ژنتیک پزشکی در بخشهای دولتی و خصوصی همکاری نزدیکی دارند.

فعالیت‌های حرفه‌ای مشاوران ژنتیک:

در حوزه‌های اصلی مشاوره ژنتیک، آن‌ها به متخصصان ژنتیک پزشکی کمک می‌کنند و در مواردی که نیاز به ارزیابی بالینی یا تشخیص بیماری نباشد، به‌طور مستقل به افراد مشاوره ژنتیکی ارائه می‌دهند. زمینه‌های مختلفی که در حوزه فعالیت می‌کنند، شامل بررسی‌های ژنتیک قبل از بارداری و ناباروری، و همچنین محیط ژنتیک سرطان است. این دوره شامل سخنرانی‌ها و فعالیت‌های عملی نیز می‌شود.

فرصت‌های شغلی

دارندگان مدرک کارشناسی ارشد در مشاور ژنتیک، در آینده با متخصصان ژنتیک پزشکی در خدمات ژنتیک پزشکی دولتی و خصوصی به‌طور نزدیک همکاری خواهند داشت. آن‌ها درزمینه‌های اصلی مشاوره ژنتیکی خدمات ارائه میدهند و در مواقعی که نیاز به ارزیابی بالینی یا تشخیص بیماری لازم نباشد، به‌صورت مستقل مشاوره ژنتیکی ارائه می‌دهند. موارد مختلف فعالیت آن‌ها شامل تنظیمات قبل از بارداری، قبل از بارداری و ناباروری، و همچنین محیط ژنتیک سرطان خواهد بود.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name