sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

تنوع زیستی، حفاظت و کیفیت محیط زیست | Biodiversity, Conservation and Environmental Quality

دانشگاه سیه‌نا

رتبه 721 
ایتالیا, سیه نا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم رایگان
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی اجمالی

تنوع زیستی و بهداشت محیط یکی از دو مسیر آموزشی دوره کارشناسی ارشد زیست‌شناسی دانشگاه سینا است.

هدف این دوره ارائه دیدگاه درزمینه تنوع زیستی و ارتباط آن با سلامت سیاره است. در این برنامه موضوعاتی درزمینه تنوع میکروبی، قارچی، گیاهی و جانوری، بهصورت سخنرانی‌ها و فعالیت‌های آزمایشگاهی پوشش داده می‌شوند. ماژول‌هایی با تمرکز بر زیست‌شناسی حفاظت و مدیریت منابع برای آموزش دانشجویان در مورد پایداری زیست‌محیطی، با تعریف نقش موجودات زنده در اکوسیستم‌ها و بهره‌گیری از تکنیک‌های نظارت و کنترل برای حفظ تنوع آن‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین، مسائل مهم مرتبط با سهم تنوع زیستی در توسعه داروها و کنترل کیفیت و ایمنی منابع غذایی نیز بررسی می‌شوند. این دوره بهمنظور آماده‌سازی نسل جدیدی از متخصصان برای تحقیق و استفاده از رویکردهای یکپارچه درزمینه تنوع زیستی و سلامت سیاره طراحی شده است.

فرصت‌های شغلی

این دوره دانش‌آموختگان را برای مشاغلی چون زیست‌شناس و سایر حرفه‌های مرتبط را آماده مینماید. برخی از نمونه‌هایی از این مشاغل عبارت‌اند از: محققان در دانشگاه‌های دولتی و خصوصی و سایر سازمان‌های تحقیقاتی دولتی و خصوصی، مسئولان در صنایع دارویی، بیوتکنولوژی، کشاورزی و مواد غذایی، مسئولان در نهادهای دولتی و خصوصی (مانند شهرداری‌ها، مناطق، موزه‌ها، پارک‌ها و مناطق حفاظت شده).

همچنین، این دوره امکان دسترسی به دوره‌ها و رقابت برای تدریس در رشته‌های علوم در مدارس ابتدایی و عالی دولتی و خصوصی را نیز فراهم می‌کند.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name