sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
دانشگاه کامپانیا لوئیجی ون‌ویتلی
دانشگاه کامپانیا لوئیجی ون‌ویتلی

دانشگاه کامپانیا لوئیجی ون‌ویتلی

رتبه - 
ایتالیا, ناپل 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 156 یورو
دپارتمان16
مقاطع تحصیلیکارشناسی / کارشناسی ارشد
رشته8
پکیج ها
مشاور ها
رشته ها
دپارتمان ها
توضیحات کلی

دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی ایتالیا

دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی یک دانشگاه دولتی در ایتالیا است که در سال 1991 تاسیس شده است. دانشگاه کیفیت بالا در تحقیقات و آموزش را تضمین می‌کند و به طور فعال سرمایه‌گذاری‌های تجاری را از تیم‌های تحقیقاتی خود گسترش می‌دهد.

در طول سال‌ها، دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی به طور مداوم در خدمات دانشجویی سرمایه گذاری کرده است. دانشگاه یک مرکز کاریابی راه اندازی کرده است که نه تنها گزینه‌های شغلی را برای دانشجویان ارزیابی می‌کند، بلکه کمک های مستمری نیز ارائه می‌دهد.

تحقیقات در دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی بسیار مهم است. کمک هزینه‌های تحقیقاتی، که معمولا بین یک تا سه سال طول می‌کشد، پس از یک فرآیند انتخاب دقیق ارائه می‌شود. با این حال، ذکر این نکته ضروری است که این کمک‌ها با تضمین موقعیت‌های دانشگاهی ارتباطی ندارند.

دانشجویان دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی با کتابخانه‌های اختصاص داده شده به رشته‌های مختلف دانشگاهی مانند پزشکی، مهندسی، معماری، اقتصاد، حقوق، علوم انسانی و غیره، دانشجویان و محققان می‌توانند به منابع گسترده دسترسی داشته باشند.

رتبه‌بندی دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی

بر اساس سنجش QS World University Ranking، در سال 2022 دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی جایگاهی بین 551-600در میان دانشگاه‌های جهان دارد.

رتبه‌بندی بر اساس رشته

  • پزشکی: 600-551

آمار دانشجویان ثبت‌نامی و فارغ‌التحصیل در دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی ایتالیا

بر اساس آمار USTAT در سال 2022/2021 تعداد کل دانشجویان دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی 22160 نفر ثبت شده است. از این تعداد، 569 دانشجو خارجی بودند.

همچنین تعداد دانشجویان فارغ‌التحصیل از دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی ایتالیا در سال 2021, 3867 نفر می‌باشد.

پس از فارغ‌التحصیلی

بر اساس AlmaLaurea در سال 2022 نرخ اشتغال دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی 55.8% گزارش شده است. برای مردان 61.7% و برای زنان 69.852.0% ثبت شده است.

74.0% از فارغ‌التحصیلان شاغل اعلام کرده‌اند که توانایی‌ها و مهارت‌هایی که در دانشگاه کسب کرده‌اند بسیار در کار به آنها کمک است.

در سال 2022 میانگین حقوق این شاغلان 1317 یورو گزارش شده است.

کارمندان و خدمه دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی

طبق آمار USTAT در سال 2021 تعداد کارمندان بخش آموزشی و تحقیق در دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی 1351 نفر بوده که 12.7% از آنها به صورت قراردادی مشغول به کار بودند. در ادامه، تعداد کارمندان و خدمه بخش غیر آموزشی 1280 نفر گزارش شده است.

تعداد رشته‌ها در مقاطع تحصیلی مختلف دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی ایتالیا

دانشگاه لوئیجی ونیتلی ایتالیا دارای 37 رشته لیسانس، 36 رشته ارشد، 43 رشته تخصص و 12 رشته دکترا و... را برای تحصیل دانشجویان آماده کرده است.

شهریه دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی ایتالیا

قسط اول شهریه همه دانشجویان متقاضی هر رشته 156 یورو می باشد. اما ممکن است بر اساس نیاز های رشته تحصیلی مورد نظر این مقدار تا 200 یورو افزایش یابد.

به طور کلی در کشور ایتالیا ، شهریه دانشگاه ها بر اساس درآمد خانواده (dsu ) محاسبه می شود. و این محاسبه ممکن است برای یک دانشجو ، شهریه را در دو قسط یا فقط یک قسط و یا در حالت حداکثر 4 قسط انجام دهد.

حداکثر شهریه برای دانشجویانی که درآمد خانواده شان را به دولت اعلام نکرده اند یا بیشتر از 76000 یورو در سال باشد، 1050 یورو در سال می باشد.

برای دانشجویان ایرانی که درخواست بورسیه می دهند، همیشه شهریه دانشگاه چیزی بین 156 تا 200 یورو در یک قسط که برای ثبت نام دانشگاه اجباری است ، پرداخت خواهد شد.

بورسیه دانشگاه کامپانیا لوئیجی ونیتلی

بورسیه استانی کامپانیا : این بورسیه به تمام دانشجویان در هر مقطع تعلق میگیرد. مقدار این بورسیه بسته به استان متفاوت است و بازه ای از 6880 یورو تا 7890 یورو دارد و معمولا در دو قسط زمستانه و تابستانه ( دی ماه و مرداد ماه ) به دانشجو پرداخت میشود. همچنین این بورسیه ، امکان استفاده از محل سکونت یا با تخفیف یا رایگان را به دانشجو میدهد. این بورسیه امکان استفاده از یک یا دو وعده غذایی رایگان را به صورت روزانه برای دانشجو فراهم می آورد.

همچنین این بورسیه بر اساس موقعیت زندگی دانشجو و درآمد سالانه خانواده در ایتالیا نیز ممکن مقدار متفاوتی را به دانشجو پرداخت کند. و این موقعیت زندگی به سه دسته تقسیم میشود: 

ساکن شهر ( بیشتر منظور اینجا برای دانشجویانی هست که خانواده شان در آن شهر زندگی میکنند) که مقدار 2682 یورو

دانشجویی که رفت و آمد میکند ( آن دسته از دانشجویانی که خانه شان تا دانشگاه فاصله ای بین 60 تا 90 دقیقه دارد) که مقدار 3890 یورو

دانشجویی که محل زندگی اش بیشتر از 90 دقیقه تا محل تحصیلش فاصله دارد. که مقدار 6656 یورو به وی پرداخت خواهد شد.

بازه های اپلای

بازه های اپلای دانشگاه لوئیجی ونیتلی ممکن است برای رشته های مختلف متفاوت باشد اما به طور معمول برای رشته هایی که دارای آزمون ورودی هستند، بازه تعریف شده از یک جولای تا 7 سپتامبر می باشد. همچنین این دانشگاه برای رشته های بدون آزمون که رشته های ارشد نیز شامل می شوند، تا یک آگوست برای اپلای زمان وجود دارد.

پیش نیازها
CefrB2
IELTS
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name