sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
کارشناسی ارشد اقتصاد رفتاری و کاربردی دانشگاه ترنتو

اقتصاد رفتاری و کاربردی | Behavioural and Applied Economics

دانشگاه ترنتو

رتبه 429 
ایتالیا, ترنتو 
اپلیکیشن فی 15 یورو
شهریه ترم 1000 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

اهداف رشته تحصیلی

BEA مسیر آموزشی قوی در زمینه اقتصاد، هم در حوزه خرد و هم کلان، به همراه امکان توسعه توانایی‌های پیشرفته در اقتصاد رفتاری یا اقتصاد کاربردی ارائه می‌دهد.

در رویکرد یادگیری پیشنهادی، درک دقیق مسائل نظری همواره با توانایی اعمال آنها در مواقع واقعی ترکیب می‌شود. این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا بتوانند پدیده‌های اقتصادی را با ترکیب نظریه اقتصادی و شواهد تجربی به شکل داده‌های آزمایشی و داده‌های مشاهده‌ای، ارزیابی، تفسیر و ارتباط بدهند.

این رویکرد یادگیری همکاری مثمرثمر را ترویج می‌دهد. دانشجویان با مواقع فشار زمانی آشنا می‌شوند و از طریق فعالیت‌های خارجی، کارآموزی و دوره‌های بین‌المللی، مهارت‌ها و توانایی‌های لازم را برای راهبری سیاست‌ها و تصمیمات اقتصادی به دست می‌آورند.

فرصت‌های شغلی

فارغ‌التحصیلان BEA توانایی ارزیابی مستقل و ارائه توصیه‌ها و حکمرانی استراتژیک برای شرکت‌ها، سازمان‌های غیرانتفاعی و سازمان‌های عمومی در سطح بین‌المللی را فرا می‌گیرند. فارغ‌التحصیلان قادر به مانیتورینگ و پیشنهاد اصلاحات سیاستی و آدرس دادن به استراتژی‌های توسعه جدید در سازمان‌های عمومی و خصوصی هستند.

فارغ‌التحصیلان BEA مناسب برای کار به عنوان تحلیلگر بازار یا کارشناسان حرفه‌ای با مسئولیت‌های بالا در شرکت‌های چندملیتی، بانک‌ها یا مؤسسات دولتی، سازمان‌های غیرانتفاعی، و همچنین مؤسسات تحقیقاتی بین‌المللی و ادارات عمومی، از جمله در سطح جامعه اروپا و تحلیل و ارزیابی جنبه‌های اقتصادی تجارت بین‌المللی هستند.

پیش نیازها
CefrB2
IELTS
Overall5.5
IELTS
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
Overall72
ETS - TOFEL IBT
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
مدیریت
ریاضیات
آمار
اقتصاد

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name