sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
شیمی صنعتی برای اقتصاد چرخه‌ای و زیست‌محیطی

شیمی صنعتی برای اقتصاد چرخه‌ای و زیست‌محیطی | Industrial Chemistry for Circular and Bio Economy

دانشگاه فدریکو دوم ناپل

رتبه 335 
ایتالیا, ناپل 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 156 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

اهداف رشته تحصیلی

هدف آموزشی دوره کارشناسی ارشد شیمی صنعتی برای اقتصاد چرخه‌ای و زیست‌محیطی، آماده‌سازی کامل برای توسعه فرآیندها و محصولات جدید در صنعت شیمی به منظور ایجاد یک چشم‌انداز اقتصاد چرخه‌ای و زیست‌محیطی است. این فرآیند با یک فاز تحقیق عملیاتی در سطح آزمایشگاهی آغاز شده و به پیاده‌سازی و مدیریت کارخانه‌های نمونه می‌رسد و در نهایت به درک ساختار و عملکرد کارخانه‌های صنعتی می‌پردازد. دانشجویان آماده خواهند شد تا با رعایت محدودیت‌های اخلاقی، به ویژه در زمینه تحقیق و توسعه، ابزارهای لازم را برای توسعه، مدیریت و ارزیابی محصولات، مواد و فرآیندها در مقیاس صنعتی بدست آورند و همواره در حدود شیمی پایدار باقی بمانند. امکان شرکت در چالش‌های ارائه شده توسط صنایع این حوزه، به دانشجو امکان می‌دهد تا به حرفه‌ای عمیق‌تری برای استفاده در بازار کار برسد.

فرصت‌های شغلی

فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد شیمی صنعتی برای اقتصاد چرخه‌ای و زیست‌محیطی قادر به یافتن شغل در نقش‌های فنی و مدیریتی با مسئولیت بالا در زمینه‌های تحقیق، نوآوری، توسعه، تولید، طراحی، ارزیابی محصولات، فرایندهای شیمیایی و مواد خواهند بود.

آنها می‌توانند در صنایع شیمیایی/بیوتکنولوژی/دارویی، کارخانه‌های بازیافت یا پردازش ضایعات، آزمایشگاه‌های شیمی خصوصی و عمومی و دفاتر ادارات عمومی/سازمان‌های کنترلی فرصت شغلی پیدا کنند.

پیش نیازها
CefrB2
IELTS
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
مهندسی مواد
شیمی

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name