sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

ارتباطات استراتژیک | Strategic Communication

دانشگاه ایولم

رتبه - 
ایتالیا, میلان 
اپلیکیشن فی 100 یورو
شهریه ترم 9956 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی اجمالی دوره

دوره کارشناسی ارشد در ارتباطات استراتژیک یک برنامه تحصیلی به زبان انگلیسی است که برای افرادی که به تعامل درزمینه ارتباطات استراتژیک شرکتی علاقه‌مند هستند، طراحی شده است. این دوره به‌ویژه برای مدیران ارتباطات استراتژیک آینده، مدیران در حوزه تعیین برند و شهرت، مدیران ارتباطات دیجیتال و افرادی با گرایش در این زمینه مناسب است. تأکید این دوره بر محتوای بین‌المللی است و سه فرصت برای اخذ دو مدرک از دانشگاه هادرسفیلد (بریتانیا)، دانشگاه متروپولیتن کاردیف (بریتانیا) و دانشگاه UWA (پرتغال، استرالیا) را به دانشجویان ارائه می‌دهد. علاوه بر این، 15 مقصد دیگر در خارج از کشور نیز برای غنی‌سازی برنامه تحصیلی دانشجویان انتخاب شده است.

این دوره با همکاری با شرکت‌های بین‌المللی فعال درزمینه‌های مختلف (ازجمله مد، داروسازی، نوآوری دیجیتال و ...) و همچنین با مشاوره استراتژیک و آژانس‌های ارتباطی برنامه‌ریزی و طراحی شده است. شرکت‌های همکار نیز به‌صورت فعال و مستمر با ارائه پروژه‌ها و مطالعات موردی برای دانشجویان و ارائه گواهی‌های به‌روز درزمینه‌های مختلف ارتباطی از طریق دروس آزاد، از دانشجویان حمایت می‌کنند.

دوره کارشناسی ارشد در ارتباطات استراتژیک که به زبان انگلیسی برگزار می‌شود، یک برنامه آموزشی جامع است که به شما امکان می‌دهد مهارت‌های ارتباطی فنی-تخصصی و مهارت‌های مدیریتی-تجاری و همچنین مهارت‌های اجتماعی را برای فعالیت در حوزه ارتباطات استراتژیک، ازجمله مسائل مرتبط با حاکمیت روابط، مدیریت داده و تفسیر، حاکمیت دارایی‌های نامشهود و مدیریت رفتار سازمانی، تقویت کنید.

فرصت‌های شغلی

فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی ارشد در ارتباطات استراتژیک می‌توانند مسیرهای شغلی متعددی را درزمینه‌های ارتباطات، روابط عمومی، بازاریابی، تبلیغات و ارتباطات شرکتی پیگیری کنند. آن‌ها میتوانند در آژانس‌های روابط عمومی، بخش‌های ارتباطات شرکتی، سازمان‌های دولتی، سازمان‌های غیرانتفاعی، یا در نقش‌هایی که شامل توسعه و اجرای استراتژی‌های ارتباطی برای ایجاد شهرت برند، مدیریت ادراک عمومی و تعامل مؤثر با سهامداران است، کار کنند. علاوه بر این، این مدرک به فارغ‌التحصیلان امکان گسترش تحقیقات بیشتر یا مطالعات آکادمیک در حوزه‌های ارتباطات، مطالعات رسانه‌ای یا رشته‌های مرتبط را نیز می‌دهد. کارشناسی ارشد در ارتباطات استراتژیک فارغ‌التحصیلان را به مهارت‌های جامعی مجهز می‌کند که در دنیای ارتباطات سریع و پیوسته امروزی متقاضیان زیادی دارند.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name