sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
مهندسی و علوم کامپیوتر

مهندسی و علوم کامپیوتر | Engineering and Computer Science

دانشگاه مسینا

رتبه 851 
ایتالیا, مسینا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم رایگان
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

نمای کلی برنامه

این مدرک کارشناسی ارشد دانش و تخصص در مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر را توسعه می‌دهد. دو زمینه آموزشی در کلاس‌های این برنامه وجود دارد که یکی بر مهندسی کامپیوتر و دیگری بر روی علوم کامپیوتر تمرکز دارد.

این دو زمینه باهم همپوشانی داشته و یکدیگر را تکمیل می‌کنند. هر دو زمینه به فارغ‌التحصیلان حق شرکت در آزمون‌های مجوز مهندسی برای کار به‌عنوان مهندس را می‌دهند. مهارت‌های کسب‌شده در این برنامه عبارت‌اند از:

• مدیریت سیستم، برنامه‌ریزی و طراحی. مدیریت سیستم‌های پیچیده، نوآورانه و توزیع‌شده، تجزیه و تحلیل داده‌ها، سیستم‌های فیزیکی سایبری هوشمند، روباتیک؛

• طراحی و مدیریت آزمایشات پیچیده.

• ارائه دانش متناسب با موقعیت و مهارت‌های متعدد زمینه‌ای به دانشجو.

فرصت‌های شغلی و فعالیت‌های حرفه‌ای دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی و علوم کامپیوتر شامل مواردی هستند که در نقش یک متخصص کامپیوتر با دانش حرفه‌ای خاص درزمینه‌های مشخصی از علوم کامپیوتر، قادر به‌مواجهه با فعالیت‌های درون شرکتی، تحقیق و توسعه محصولات و فرآیندهای نوآورانه، تنظیم آزمایشگاه‌ها، توسعه محصول و همچنین سازمان‌دهی کسب‌وکار باشند. فارغ‌التحصیلان مهندسی و علوم کامپیوتر قادر به پیش‌بینی و پیگیری روندهای جدید درزمینه تحقیقات کاربردی هستند و استراتژی‌ها و راهکارهایی را برای تحقیق و یا انتقال فناوری، تشخیص و توسعه میدهند. آمادگی بدست آماده در آنها امکان عملکرد به صورت کاملاً مستقل و انجام فعالیت‌های مشاوره سطح بالا درزمینه برنامه‌ریزی، مدیریت و عملیات سیستم‌های پیچیده IT با اختیارات گسترده را ممکن می‌سازد. این دوره کارشناسان ICT معمولی و به ویژه اشخاص حرفه‌ای را آماده می‌کند که در دسته‌بندی ISTAT کامپیوتر و تلماتیک، مهندسین و طراحان کامپیوتر قرار ‌گیرند.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name