sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
مدیریت بین‌الملل

مدیریت بین‌الملل | International Management

دانشگاه بوکونی

رتبه 481 
ایتالیا, میلان 
اپلیکیشن فی 100 یورو
شهریه ترم 16103 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی اجمالی برنامه

این برنامه چالش‌برانگیز، دانشجویان را با ابزارهای ضروری برای درک شرکت‌ها و جهانی‌شدن فعالیت‌های آن‌ها، آشنا می‌کند. این برنامه مدیران، کارآفرینان و مشاورانی بالقوه را برای انجام عملیات تجاری در محیط‌های جهانی با بهره‌گیری از ایده‌آل‌های آینده‌نگرانه و پایدار پرورش میدهد.

هدف این برنامه ارائه دانش یکپارچه و جامع از کسب‌وکارهای جهانی و همچنین تأکید بر زمینه‌های در حال تحول ازجمله چالش‌های زیست‌محیطی، ژئوپلیتیکی، فناوری، جمعیتی، تحول دیجیتال و تعادل بین‌فرهنگی در مدیریت افراد است.

تجربه خارج از کشور به‌عنوان یک عامل کلیدی در این برنامه مطرح است و می_تواند بهصورت تجربیات کاری یا تحصیلی شکل گیرد. مدت تحصیل در خارج از کشور می‌تواند از یک ترم (برنامه‌های تبادل و جابجایی رایگان) تا یک سال (برنامه‌های درجه دو) باشد.

مدت‌زمان تحصیل در خارج از کشور می‌تواند متفاوت باشد: از یک ترم (برنامه‌های تبادل و جابجایی رایگان) تا یک سال (برنامه‌های درجه دو).

کارشناسی ارشد مدیریت بین‌المللی به چندین برنامه مختلف تقسیم می‌شود که هرکدام محیط‌های یادگیری بین‌المللی متنوعی را برای شرکت‌کنندگان ارائه می‌دهند:

• تمرکز روی مسائل متفاوت گزینه‌های مختلفی را برای تخصص‌دهی به برنامه درسی ارائه می‌کند که شامل برنامه‌های تبادل، اعطای دو مدرک و دوره‌های کارآموزی در خارج از کشور نیز می‌شود.

• برنامه IM CEMS MIM امکان دریافت مدرک معتبر کارشناسی ارشد CEMS MIM را فراهم می‌کند.

• برنامه IM Asia - China MIM شامل دو مدرک از دانشکده مدیریت فودان

• برنامه IM Asia - DD ESSEC Double Degree شامل دو مدرک با ESSEC در پاریس و سنگاپور

• برنامه IM Global Experience با تجربه‌ای بین‌المللی، گروهی بین‌المللی، دوره کارآموزی یا برنامه تحصیلی 6 ماهه در خارج از کشور

دانشجویان باید در زمان ارسال درخواست پذیرش، هر یک از برنامههای موردعلاقه‌شان را به‌عنوان یک برنامه جداگانه انتخاب کنند.

باهدف ایجاد تنوع و شمول بیشتر در کلاس‌ها، دانشجویان در برنامه‌های IM CEMS MIM، IM Asia و IM Concentrations می‌توانند در کلاس‌های سال اول، در کنار دانشجویان دیگر برنامه‌های IM شرکت کنند.

فرصت‌های شغلی

متخصصان مدیریت

با توجه به تنوع برنامه‌های تحصیلی، فارغ‌التحصیلان می‌توانند در فعالیت‌های مدیریتی در شرکت‌هایی که در بازارهای جهانی و چندفرهنگی فعالیت دارند، به‌عنوان مدیران در بخش‌های مختلف مانند بازاریابی، حسابداری/ سرمایهگذاری، برنامه‌ریزی و کنترل، منابع انسانی و عملیات شرکت کنند.

مشاوران

فارغ‌التحصیلان می‌توانند در تجزیه و تحلیل ویژگی‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد شرکت‌ها، بررسی فرآیندهای داخلی آن‌ها و ارزیابی چشم‌انداز رقابتی بازارهای بین‌المللی که در آن فعالیت می‌کنند، مشارکت کنند. بر اساس این تحلیل‌ها، می‌توانند در انواع پروژه‌های مختلف مشارکت داشته باشند، ازجمله تعریف استراتژی‌های رقابتی و شرکتی، طراحی ساختارها و فرآیندهای سازمانی، بهینه‌سازی زنجیره تأمین و تقویت سیستم‌های حسابداری و کنترل.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name