sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

اقتصاد، مدیریت و علوم کامپیوتر | Economics, Management and Computer Science

دانشگاه بوکونی

رتبه 481 
ایتالیا, میلان 
اپلیکیشن فی 100 یورو
شهریه ترم 14743 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد180
مقطع تحصیلیکارشناسی
مدت زمان (سال)3
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی اجمالی برنامه

این دوره تحصیلی لیسانس یک برنامه منحصربه‌فرد در مسیر انقلاب دیجیتالی امروزی می‌باشد. این دوره به تربیت نسلی نوآور از استعدادهای دیجیتالی می‌پردازد؛ نسلی که توانایی ترکیب مهارت‌های کمّی و تفکر دقیق را به‌عنوان کلید موفقیت در دنیای پیچیده امروزی در خود دارند. در این دوره، به دانشجویان آموزش عمیقی از حوزه علم داده در اقتصاد و مدیریت ارائه می‌شود. این دوره از پایه علمی قابل قبولی درزمینه‌های ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر بهره می‌برد و آن‌ها را با مفاهیم اساسی در حوزه‌های اقتصاد، مدیریت و حقوق آشنا می‌سازد. نتیجه این ترکیب منحصربه‌فرد، بدست‌آوردن مجموعه‌ای ترکیبی از مهارت‌های فنی و دانش پایه است.

این دوره، دانشجویان را با مهارت‌های توسعه و بهره‌برداری از الگوریتم‌های یادگیری ماشین مدرن آشنا می‌کند. همچنین، آن‌ها را به درک مبانی ریاضی این الگوریتم‌ها و توانایی استفاده استراتژیک از داده‌ها برای پشتیبانی از تصمیم‌گیری مدرن درزمینه تجارت و اقتصاد مجهز می‌سازد.

این دوره در چارچوب یک گروه کلاس بین‌المللی سازمان‌دهی شده است. در سال سوم، دانشجویان با انتخاب دروس اختیاری مرتبط با علاقه‌مندی‌های خود، امکان گذراندن یک ترم در دانشگاه‌های معتبر طرف قرارداد بوکونی در سرتاسر جهان و شرکت در سمینارهای علمی و تجاری را دارند که این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند تا برنامه تحصیلی خود را به‌طور شخصی تنظیم کنند.

فرصت‌های شغلی

بعد از اتمام این دوره ، اکثر دانشجویان تصمیم می‌گیرند تا تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر ادامه دهند. این دوره می‌تواند انتخابی مناسب برای دانشجویان با تمایل به تکمیل تحصیلات تخصصی درزمینه‌های تجزیه و تحلیل تجاری، علم داده، فناوری و نوآوری باشد.

همچنین، فارغ‌التحصیلان این دوره می‌توانند به‌صورت مستقیم وارد بازار کار شوند. در این صورت، آن‌ها به‌عنوان تحلیل‌گر داده، داده‌ها را جمع‌آوری و پردازش کرده و اطلاعات موردنیاز برای تصمیم‌گیری را ارائه می‌دهند. در بخش خصوصی و دولتی تقاضای قوی برای حرفه‌ایانی با توانایی تلفیق مهارت‌های محاسباتی و آماری با تفکر اقتصادی و مدیریتی دقیق وجود دارد.

فارغ‌التحصیلان این دوره میتوانند در شرکت‌هایی فعال در تجزیه‌وتحلیل بازار، درزمینه برنامه‌ریزی و پشتیبانی از تصمیمهای استراتژیک مشغول کار شوند و یا در بخش‌های تحقیقاتی سازمان‌ها و مؤسسات مشاوره دولتی و خصوصی، تحلیل و مطالعه ابعاد مختلف نظام اقتصادی و بازار را بر عهده گیرند. همچنین، در مؤسسات مالی، فعالیت‌های تجزیه و تحلیل و مدیریت داده‌های مالی را انجام دهند.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name