sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

مهندسی اینترنت و آی‌سی‌تی (فناوری اطلاعات و ارتباطات) | ICT and Internet Engineering

دانشگاه تورورگاتا

رتبه 489 
ایتالیا, رم 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم رایگان
ترم ورودی -
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

معرفی دوره

دوره‌ی کارشناسی ارشد مهندسی اینترنت و آی‌سی‌تی (فناوری اطلاعات و ارتباطات)، مهارت‌ها، روش‌ها و آموزش عملی و فنی را به دانشجو آموزش می‌دهد؛ مهارت‌هایی که با ظهور زیرساخت‌های شبکه‌ای هوشمند در زمینه‌هایی مانند انرژی، حمل‌ونقل، جامعه، امنیت، غیره، در بسیاری از فرصت‌های شغلی در عصر دیجیتال مورد نیاز است. دانشجویان جوانب مختلف تکنولوژی‌های اینترنتی مدرن را می‌آموزند که نمونه‌هایی از آن شامل این موارد است: سنجش، نظارت، و سیستم‌های سایبری-فیزیکی؛ مخابرات و شبکه؛ سیستم‌ها و خدمات نرم‌افزاری؛ امنیت سایبری؛ تکنیک‌های پیشرفته برای تحلیل (کلان) داده‌ها و تشخیص الگو و غیره.

فرصت‌های شغلی

گسترش کامپیوتر باعث ایجاد مشاغل جدیدی شد و درست به همین نحو، رواج اینترنت نیز باعث شده به متخصصانی نیاز پیدا کنیم که می‌توانند تمام مسائل مربوط به سیستم‌های اینترنتی را حل کرده و با رویکردی سیستماتیک، راهکارها، روش‌ها و تکنولوژی‌هایی چندرشته‌ای توسعه دهند.

مهندسی اینترنت و آی‌سی‌تی نیاز به موج جدیدی از فرصت‌های شغلی در صنعت تکنولوژی و خدمات را محقق می‌کند که این به دلیل گرایشات به سمت کلان‌داده‌ها، زیرساخت‌های هوشمند، شبکه‌های نرم‌افزاری، اینترنت اشیاء، اپلیکیشن‌های هوشمند و غیره است.

این دوره، فرصت‌هایی را در ایتالیا و کشورهای خارجی در حوزه‌های مختلف به دانشجو ارائه می‌دهد که با استفاده از آی‌سی‌تی تغییراتی اساسی در آن‌ها به‌وجود آمده است: سیستم‌های تحت وب، خدمات، طراحی اپلیکیشن، تکنولوژی‌های آی‌سی‌تی، یکپارچه‌سازی کسب‌وکارهای وب، انرژی، محافظت از محیط زیست، گردشگری، خودروسازی، ساخت‌وساز، دفاع، ادارات دولتی، امنیت سایبری و استارت‌آپ.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name