sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

طراحی قایق تفریحی | Yacht Design

دانشگاه جنوا

رتبه 530 
ایتالیا, جنوا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم رایگان
ترم ورودی -
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

خلاصه دوره

هدف برنامه‌ی آموزشی طراحی قایق تفریحی این است که دانشجویان به متخصصانی در این حوزه تبدیل شوند که می‌توانند مشکلات صنعتی پیچیده و جدید را حل کنند. فارغ‌التحصیلان باید بتوانند قایق‌های تفریحی را تحلیل کنند، از درستی عملکرد آن‌ها اطمینان حاصل کنند، قایق‌های بزرگ تفریحی را بر مبنای تکنولوژی‌های جدید طراحی کنند، بر ساخت‌وساز آن نظارت داشته و آن را رهبری (مدیریت) کند، آن را آزمایش کنند، و قایق‌ها را نگهداری و تعمیر کنند.

چشم‌اندازهای شغلی

استخدام در کارخانه‌ی کشتی‌سازی، تعمیر و مرمت قایق‌ها و کشتی‌های تفریحی، ثبت دسته‌بندی‌ها و بررسی عرشه‌ی کشتی، کارگاه‌های تخصصی طراحی و مشاوره و مؤسسات تحقیقاتی در بخش‌های مربوط به قایق‌های تفریحی.

محتوای دوره

طراحی قایق‌های تفریحی از منظر علمی و تکنولوژی و از منظر زیبایی‌شناسی.

طراح دریایی باید در حوزه‌ی مهندسی دریایی دارای مهارت و تخصص باشد و همچنین در حوزه‌ی ساختار معماری و طراحی در حوزه‌ی ملوانی و دریایی، آمادگی لازم را داشته باشد.

طراح قایق تفریحی به چه معناست؟

این یعنی توانایی حل مشکلات فنی به‌طور مؤثر و فعالیت با استفاده از جدیدترین تکنیک‌های طراحی و تولیدی. به‌طور خلاصه، ویژگی‌های اصلی یک متخصص در رشته‌ی طراحی قایق تفریحی، دانشجویی است که می‌تواند قایق‌های تفریحی را تحلیل کند، از درستی عملکرد آن‌ها اطمینان حاصل کند، قایق‌های بزرگ تفریحی را بر مبنای تکنولوژی‌های جدید طراحی کند، بر ساخت‌وساز آن نظارت داشته و آن را آزمایش کند، و قایق‌ها را نگهداری و تعمیر کنند.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)97
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name