sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

علوم زیستی و فناوری زیستی | Biosciences and Biotecnology

دانشگاه کمرینو

رتبه - 
ایتالیا, کمرینو 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 156 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد180
مقطع تحصیلیکارشناسی
مدت زمان (سال)3
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

معرفی دوره

علوم زیستی و علوم فناوری یک مدرک بین رشته‌ای است که شامل سال اول آن مشترک است که .در این دوره، دانشجو به مطالعۀ مبنای دقیق ریاضی، فیزیک، شیمی، و زیست‌شناسی سلولی می‌پردازد و در سال دوم و سوم برنامۀ منتهی به مدرک زیست‌فناوری یا زیست‌شناسی را دنبال می‌کند. با ثبت نام در دورۀ بین کلاسی، دانشجویان باید شایستگی‌های مورد نظرشان (زیست‌شناسی یا زیست‌فناوری) را مشخص می‌کنند اما تصمیم نهایی بین این دو دورۀ درسی را به شرط اینکه کسری اعتبارات واحد درسی به طور کامل تحت پوشش قرار گرفته باشد، می‌توانند به سال سوم موکول کنند.

این دوره از هیات علمی آموزشی دوستانه و ماهر و ساختارهای حمایتی معتبر همچون آزمایشگاه‌ها و کتابخانه‌ها علاوه بر خدمات تعلیمی اختصاص‌یافته بهره می‌برد. دورۀ کارشناسی علوم زیستی و فناوری زیستی یک گروه زمین‌شناختی-زیست‌شناختی، علمی است که دارای رتبۀ دوم در ایتالیا در رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایتالیا به لحاظ کیفیت آموزش است (CENSIS، رتبه‌بندی 2019/2020).

ساختار دوره

دو ترم وجود دارد، از اکتبر تا پایان ژانویه، و از مارس تا اواسط ژوئن. جلسۀ امتحان زمستانی در فوریه برگزار می‌شود.

دورۀ مطالعه بر اساس سرفصل پایۀ جامع جلامعی که در رشته‌های زیست‌شناسی و زیست‌فناوری مشترک است تنظیم شده، اما دورۀ سطح بخش بالایی به نحوس نحوی تنظیم شده تا آموزش عمیق‌تر در حوزه‌های تخصصی زیست‌شناسی یا زمین‌شناسی انجام شود. همچنین برنامه‌های درسی به نحوی تنظیم شده‌اند که دروس انتخابی انعطاف‌پذیر باشند. تکمیل دوره به انجام کارآموزی نیاز دارد که توسط دانشجو تحت نظارت یک استاد UNICAM انجام می‌شود. دورۀ کارآموزی یک تجربۀ کاربردی است که باید در آزمایشگاه‌های دانشگاه یا در کارگاه‌هایی که فرصت اجرا، اتصال، و گسترش نظریۀ تحصیلی و شایستگی‌ها برای ساختن مهارت‌های تخصصی و شبکه را به دانشجویان می‌دهد

فرصت های شغلی

این دورۀ کارشناسی برای دانشجویانی مناسب است که تمایل دارند زمینۀ عمیق متمرکز در تمام اجزاء ضروری علوم زیست‌شناختی کسب کنند و به طور خاص برای دانشجویانی مناسب است که قصد دارند مطالعۀ دانشگاهی را در علوم کاربردی و زیست‌شناختی دنبال کنند.

سرفصل زیست‌فناوری بر مطالعۀ فرایندهای زیست‌شناختی موجودات زنده متمرکز است. دانشجویان به یادگیری مهارت‌های لازم برای اجرای طبیعی فرایندها در توسعۀ ماشین‌های جدید، مواد غذایی و آلی می‌پردازند. این دوره به آموزش دانش پایه برای مطالعۀ زیست‌فناوری با تاکید بر فناوری DNA، زیست‌شناسی سلولی و مولکولی، و طیف گسترده‌ای از مهارت‌های کاربردی که با جنبه‌های مرتبط کسب و کار و حقوق اخلاقی کامل می‌شود می‌پردازد.

در هر دو دوره، مبنای دانش به اضافۀ تجربۀ آزمایشگاهی دانشجویان را برای عملکرد کارآمد در انواع شرایط تحقیقاتی آزمایشگاهی و فنی آماده می‌سازد. فارغ‌التحصیلان رشتۀ علوم زیستی و زیست‌فناوری برای دسترسی به دوره‌های کارشناسی ارشد رشته‌های زیست‌شناسی و زیست‌فناوری آماده می‌شوند و می‌توانند از این طریق به تخصص‌های بالاتر و دسترسی به دوره‌های دکتری زیست‌شناسی و رشته‌های مرتبط دست پیدا کنند.

کلاس‌ها به صورت رو در روحضوری در اتاق‌های دانشگاه برگزار می‌شود اما شرکت در آنها از طریق پخش زنده نیز ممکن است. فعالیت‌های کاربردی و آزمایشگاه‌ها به شیوه‌های مختلف تنظیم شده است که در زمان مقرر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پیش نیازها
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
Overall72
ETS - TOFEL IBT
CefrB2
IELTS
Overall5.5
IELTS
CefrB2
Pearson Tests of English
OverallPTE General Level 3 PTE Academic 59 - 75
Pearson Tests of English
CefrB2
Trinity College London
OverallISE II
Trinity College London
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name