sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
معماری برای میراث

معماری برای میراث | Architecture for Heritage

دانشگاه پلی تکنیک تورین

رتبه 252 
ایتالیا, تورین 
اپلیکیشن فی 20 یورو
شهریه ترم 2601 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

نتایج یادگیری

معماری به عنوان طراحی برای میراث مورد نظر است تا کیفیت منظرۀ ساخته‌شده و زندگی افراد بهبود یابد. با شرکت در مبادله‌ها و پروژه‌های بین‌المللی، شما می‌توانید دانش خود را از طریق فعالیت‌های یادگیری نوآورانه فرا گیرید. همچنین شما می‌توانید آموزش خود را با اتمام کارآموزی قبل یا بعد از تکمیل مدرک کامل کنید. این دورۀ کارشناسی ارشد هم به زبان ایتالیایی (با چند درس به زبان انگلیسی) و کاملاً به زبان انگلیسی تدریس شود. شما در دوره‌های آموزشی، کارگاه‌ها، و هنرکده‌هایی شرکت کنید که در آنها روی مطالعات موردی حقیقی به تحقیق خواهید پرداخت تا مهارت‌های لازم معماری را کسب کنید (طراحی، برنامه‌ریزی پروژه، مدیریت ساختمان‌سازی)، و ارجاع خاصی در این دوره به احیاء و مداخلات معماری و میراث مناظر خواهد شد. با شرکت در سمینارها و همایش‌ها، شما می‌توانید مسیر آموزشی خود را متناسب با علاقمندی‌هایتان تعیین کنید. همچنین می‌توانید دوره‌های اختیاری، دروس انتخابی، و کارگاه‌ها را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید در دیگر فعالیت‌های تحصیلی همچون چالش‌هایی با رویکرد تدریس جدید شرکت کنید. هدف این دوره دنبال کردن انتشار بین تحقیق، ایده‌های خلاقانه ، و جهان شرکتی است. دانشگاه Politecnico پویایی بین‌المللی را با فراهم کردن فرصت مطالعه در خارج از کشور در یک دانشگاه خارجی ارتقا می‌دهد. این دوره در چارچوب توافق‌های Erasmus + برای برنامه‌های تبادل ساده و مدارک دوگانه است. شما می‌توانید دانش کسب شده در طول این دوره را با کارآموزی پس از فارغ‌التحصیلی و / یا سرفصل در ایتالیا یا خارج از کشور نیز به صورت عملی تجربه کنید: این تجربه شما را در طول فرصت‌های شغلی آینده هدایت خواهد کرد.

اهداف

این دورۀ کارشناسی ارشد در رشتۀ معماری برای میراث، دانشجویان را با دانش و مهارت‌های لازم برای حفظ، بازیابی، تحول، استفادۀ مجدد، و ارتقای میراث ساخته‌شده و مناظر آشنا می‌سازد. هدف شما این است که به یک معمار شناخته شده در اروپا، یک متخصص توانمند در مدیریت پروژه‌های مداخلاتی پیچیده در مورد ساختمان‌های موجود در انواع گسترده‌ای از حوزه‌ها تبدیل شوید.

فرصت‌های شغلی

شما فرصت‌های شغلی زیادی را در اختیار خواهید داشت. پس از فارغ‌التحصیلی، می‌توانید به عنوان یک معمار مستقل به صورت فردی یا در گروهی از متخصصان مشغول به کار شوید. شما تمایل خاصی به ترمیم یا بازسازی میراث ساخته‌شده خواهید داشت. به این دلیل است که شما باید آزمون ایالتی کار تخصصی را بگذرانید و در انجمن معماران، برنامه‌ریزان، معماران مناظر، و طرافداران محافظت (بخش الف) ثبت نام کنید. شما فرصت خواهید داشت تا به عنوان یک کارمند در کارگاه‌های طراحی یا شرکت‌های تولیدکنندۀ خدمات و کالاها مشغول به کار شوید. در ادارات محلی و وزارتی نیز شما می‌توانید مشاغل مدیریت سطح بالا، مناصب فرهنگی و فنی در حفظ، احیاء، استفادۀ مجدد، و ارتقاء را بر عهده بگیرید. بسته به علایق و دیدگاه‌تان می‌توانید همچنین یک دورۀ کارشناسی ارشد تخصصی سطح 2، یک دورۀ دکتری، یا یک دانشگاه در سطح پس از کارشناسی ارشد را دنبال کنید. در نهایت، این مدرک کارشناسی ارشد شما را برای استخدام در مدارس همسو با قانون‌گذاری جدید آماده می‌کند تا بتوانید در سطح مدرسۀ دبیرستان یا راهنمایی تدریس کنید

توصیف سرفصل دوره

این دورۀ چندرشته‌ای به چهار ترم موضوعی تقسیم می‌شود که رابطۀ بین طراحی و میراث ساخته‌شده را بررسی می‌کنند: «طراحی و میراث» نخستین ترم این دوره است که به مطالعۀ تشخیص ارزش‌ها، فرایندهای پیش‌بینی، و رابطۀ بین طراحی و میراث خواهید پرداخت. شما در دروس بین رشته‌ای در مورد حفظ و احیاء میراث ساخته‌شده و نیز مدل‌سازی دیجیتال پارامتری، فناوری‌های معماری، تاریخ فنون، و تحکیم ساختاری در طول ترم دوم «طراحی و حفظ» ثبت نام خواهید کرد. در ترم سوم، «طراحی و نوآوری»، شما به تحقیق در مورد استفادۀ مجدد تطبیقی از میراث معماری، و استنتاج، مدیریت، و ارتقای محل‌های فرهنگی همراه با مطالعۀ دقیق و کامل معماری نوین و معاصر خواهید پرداخت. با ورود به ترم چهارم یعنی «مطالعۀ دقیق و کامل »، می‌توانید تصمیم بگیرید که تمایل دارید در کدام گرایش‌ها به مطالعۀ بیشتر بپردازید. این دوره با آماده‌سازی پروژۀ پایان‌نامه تمام می‌شود. با گذراندن دروس بین رشته‌ای از دیگر رشته‌های دورۀ کارشناسی ارشد، شما می‌توانید برنامۀ مطالعاتی‌تان را با نیازها و علایق‌تان تنظیم و متناسب کنید.

پیش نیازها
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
Overall72
ETS - TOFEL IBT
CefrB2
IELTS
Overall5.5
IELTS
CefrB2
Pearson Tests of English
OverallPTE General Level 3 PTE Academic 59 - 75
Pearson Tests of English
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
معماری

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name