sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

معماری برای پایداری | Architecture for Sustainablity

دانشگاه پلی تکنیک تورین

رتبه 252 
ایتالیا, تورین 
اپلیکیشن فی 20 یورو
شهریه ترم 2601 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

نتایج یادگیری

در طول دورۀ کارشناسی ارشد رشتۀ معماری برای پایداری، درمورد نحوه‌ی ساهت ساختمان‌های جدید و فضاهای شهری آموزش می‌بینید و در ساختمان‌ها و شهرهای جدید مشارکت می‌کنید. برای تشخیص مناسب‌ترین راهکارها برای مدیریت تغییرات آینده در مناطق، به تحلیل روابط بین سیستم‌های طبیعی و تکامل انسان خواهید پرداخت. این دورۀ کارشناسی ارشد هم به زبان ایتالیایی (با دروسی به زبان انگلیسی) و زبان انگلیسی تدریس می‌شود. به عنوان بخشی از تعهد دانشگاه Politecnico به پویایی بین‌المللی، شما می‌توانید در یک دانشگاه خارجی نیز به تحصیل بپردازید. این امر در چارچوب توافق‌نامه‌های اراسموس برای برنامه‌های تبادل ساده و مدارک دوگانه است. علاوه بر دروس مختلف، شما می‌توانید در کارگاه‌ها و همایش‌های بین‌رشته‌ای نیز شرکت کنید و در این کارگاه‌ها به شبیه‌سازی موارد حقیقی بپردازید. شما می‌توانید همان نوع گفتگو که به طور فزاینده از ویژگی‌های جهان کار و نوآوری است را تجربه کنید. شرکت در برنامه‌های خاص همچون چالش‌های بین رشته‌ای و نوآوری‌های Alta Scuola Politecnica به شما امکان می‌دهد تا برنامۀ مطالعاتی خود را بر اساس نیازها و علایق‌تان تنظیم کنید. مشارکت با همکارانی از کسب و کارها و موسسات به شما امکان می‌دهد تا یاد بگیرید که چطور به صورت گروهی و همسو با اهداف کار کنید. شما بخشی از یک جامعۀ بین‌المللی خواهید بود که به شما کمک می‌کند از دیدگاه فرهنگی و حرفه‌ای رشد کنید. این برای مثال با شرکت در همایش‌ها و کنفرانس‌هایی محقق می‌شود که توسط استادان مهمان از معتبرترین دانشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود. در طول این دوره، شما فرصت خواهید داشت تا دانش خود را از طریق کارآموزی سرفصل و نیز کارآموزی پس از دورۀ کارشناسی ارشد در ایتالیا و خارج از آن به صورت عملی به کار ببرید. این تجربه شما را در طول فرصت‌های شغلی آینده هدایت خواهد کرد.

اهداف

این دورۀ کارشناسی ارشد، معماری را به عنوان طراحی محیط زیست ساخته‌شده برای رفاه افراد و برای ارتقای منابع اقتصادی، زیست‌محیطی، و فرهنگی درمی‌یابد. با گذراندن این دوره، شما می‌توانید یک معمار شناخته‌شدۀ در سطح اروپا و متخصصی توانمند در مواجهه با چالش‌های جهانی از جمله تغییر اقلیم، تحولات انرژی، کربن‌زدایی، و تساوی برای افراد شوید و شایستگی‌هایی در انواع زمینه‌های فناوری، معماری، و شهری در سطح ملی و بین‌المللی، و آگاهی از ابعاد متعدد پایداری شامل جنبه‌های اقتصادی، اجتماعی، و زیست‌محیطی خواهید داشت.

فرصت‌های شغلی

فرصت‌های شغلی مختلفی در اختیار شما خواهد بود. پس از فارغ‌التحصیلی، شما می‌توانید به عنوان یک معمار مستقل به صورت فردی یا در گروهی از متخصصان مشغول به کار شوید. به این دلیل است که شما باید آزمون ایالتی کار تخصصی را بگذرانید و در انجمن معماران، برنامه‌ریزان، معماران مناظر، و طرافداران محافظت (بخش الف) ثبت نام کنید.
این دوره شما را برای انواع موقعیت‌های شغلی ارشد در سازمان‌های دولتی و خصوصی آماده می‌کند. که بر مدیریت میراث شهری، طراحی شهری هوشمند، احیاء شهری، و نوآوری فناوری متمرکز است با رویکرد بین‌المللی دورۀ کارشناسی ارشد این دوره، شما می‌توانید در زمینۀ طراحی مشغول به کار شوید. همچنین شما می‌توانید مناصب مدیریتی در موسسات و نهادهای بین‌المللی که از احکام اتحادیۀ اروپا در تمام حوزه‌ها پیروی می‌کنند داشته باشید. یک دورۀ کارشناسی ارشد سطح دوم، دورۀ دکتری، یا دورۀ پس از کارشناسی ارشد نیز گزینه‌های موفق پیش روی شماست که می‌توانید بسته به علایق و نگرش‌تان دنبال کنید. همچنین این دوره شما را برای استخدام در مدارس بر مبنای قانون‌گذاری اخیر که به شما امکان می‌دهد به عنوان معلم مدرسۀ دبیرستان یا راهنمایی کار کنید آماده می‌کند.

توصیف سرفصل دوره

این دوره به چهار ترم تقسیم می‌شود که به بررسی رابطۀ بین طراحی و پایداری می‌پردازند. هر ترم دارای موضوع خاصی است: طراحی و جامعه: در ترم اول، در مورد آسیب‌پذیری مناطق می‌آموزید و راه حل‌های طراحی پیدا خواهید کرد که به چالش‌های ارتجاع در مقیاس معماری و بزرگ پاسخ می‌دهند. طراحی و محیط زیست: در ترم دوم از مقیاس ریز شهری در مورد مرحلۀ توسعۀ مصنوعات معماری بررسی می‌کنید که چطور ابزارهای دیجیتال امروزی با میراث ساخته‌شده در تعامل است. طراحی و نوآوری: ترم سوم بر بازطراحی مصنوعات معاصر، طراحی فضاهای باز، طراحی ساختمان‌های عملکرد بالا، و پایداری در قالب اقتصادی، اجتماعی، و زیست‌محیطی متمرکز است. مطالعۀ عمیق: در ترم چهارم، شما دروس اختیاری خواهید گذراند که شما را در جهت آزمون نهایی هدایت خواهد کرد.

پیش نیازها
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
Overall72
ETS - TOFEL IBT
CefrB2
IELTS
Overall5.5
IELTS
CefrB2
Pearson Tests of English
OverallPTE General Level 3 PTE Academic 59 - 75
Pearson Tests of English
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
معماری

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name