sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
مدیریت بین المللی دانشگاه مودنا و رجو امیلیا

مدیریت بین المللی | International Management

دانشگاه مودنا و رجیو امیلیا

رتبه 641 
ایتالیا, مودنا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 156 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی اجمالی

رشته مدیریت بین المللی با تقاضای فزاینده ای که از سوی دنیای شرکت ها و موسسات برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد که قادر به ایفای نقش های عملیاتی و مدیریتی در فرایندهای بین المللی سازی شرکت ها، نهادها و موسسات هستند، مواجه است.

تغییرات بزرگی که در بازارهای بین المللی رخ می دهد و رقابت فزاینده نیازمند توانایی مجدد برای منابع انسانی شرکت ها و موسسات برای تجزیه و تحلیل بازارهای بین المللی، استفاده از طیف گسترده ای از ابزارهای مدیریتی، سازمانی، حقوقی، تجاری / بازاریابی و همچنین توانایی ارتباطی قوی در زبان های خارجی است. حضور دانشجویان بین المللی این برنامه را به یک تجربه چند فرهنگی مهیج تبدیل کرده است.

محتوای برنامه

برنامه درسی رشته به حوزه های مطالعاتی مختلفی تقسیم می شود. اولی براساس روش شناسی تحلیل بازارهای بین المللی (جمع آوری و تحلیل داده های اقتصاد کلان) و استراتژی ها و ابزارهای مدیریت کسب وکار در فرایندهای بین المللی سازی است. دومی بر بازاریابی با ارجاع خاص به سیاست های نوآوری، مدیریت کانال / مشتری و شبکه های فروش در بازارهای خارجی تمرکز دارد. مورد سوم به مسائل مدیریت و سازماندهی شبکه های سازمانی می پردازد که شامل شیوه های برون سپاری، اشکال مشارکت، فرآیندهای نوآوری است. تحلیل ساختار صنعتی و سیستم های تولیدی با فرایندهای تغییر آن ها یک حوزه موضوعی دیگر است. زبان های خارجی در کل برنامه مورد مطالعه قرار می گیرند. روش های تدریس مورد استفاده باعث ایجاد تعامل بالا بین معلمان و دانش آموزان و توسعه مهارت های نرم می شود: علاوه بر سخنرانی های استاد، فعالیت های زیر مورد تشویق قرار می گیرد: مداخله اپراتورهای کسب وکار، سازماندهی بازدیدها در شرکت، نشست های بین فرهنگی، فعالیت های سمینار، کار پروژه انجام شده در تیم های دانش آموزی و چالش های کسب وکار. این برنامه همچنین با انجام دوره های کارآموزی در شرکت ها، فرصت تحصیل یا تحقیق در خارج از کشور را افزایش می دهد.

فرصت های شغلی

این برنامه فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا نقش های مدیریتی / عملیاتی را در عملکردهای تجاری / بازاریابی (مدیر فروش، حساب کلیدی، و غیره)، که در فرآیندهای بین المللی سازی شرکت ها اساسی هستند، به عهده بگیرند. فارغ التحصیلان قادر به انجام فعالیت های تحلیلی بازارهای بین المللی و سیستم های کشوری در موسسات دولتی و خصوصی، هم ملی و هم بین المللی خواهند بود. حوزه های عمل ممکن است به شرح زیر باشند: برنامه ریزی استراتژیک در ورود به بازارهای بین المللی، مدیریت فروش در بازارهای خارجی.

پیش نیازها
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
Overall72
ETS - TOFEL IBT
CefrB2
IELTS
Overall5.5
IELTS
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
مدیریت
مدیریت بازرگانی
ریاضیات
آمار
مدیریت مالی
اقتصاد

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name