sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

مهندس خودروهای خودران | Autonomous Vehicle Engineering

دانشگاه فدریکو دوم ناپل

رتبه 335 
ایتالیا, ناپل 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 156 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

اهداف رشته تحصیلی

برنامه LM MOVE یک دوره تحصیلی بسیار بین رشته‌ای است، زیرا برای عمل در دنیای خودروهای خودران، لازم است مباحث فناوری اطلاعات را به خوبی مسلط شوید، مانند کنترل، یادگیری ماشین، داده‌های بزرگ، تحلیل داده‌ها، بینایی ماشین، اینترنت اشیاء، حمل و نقل یکپارچه، جاده‌های هوشمند و غیره، و همچنین کاربردهای آنها در خودروها. به این منظور، نیاز به دانش کافی در طراحی و عملکرد خودروها نیز وجود دارد.

بنابراین، پروفایل مهندس به عنوان یک یکپارچه‌ساز سیستم‌ها و فناوری‌ها خواهد بود، که قادر به عمل در دو حوزه مهندسی است: یکی مکانیکی‌تر، به عنوان دینامیک و کنترل سیستم حمل و نقل، و دیگری متمرکزتر بر فناوری اطلاعات، در زمینه تعریف نیازهای سخت‌افزار و نرم‌افزار و یکپارچگی برای راهنمایی و مسیریابی خودکار.

فرصت‌های شغلی

علاوه بر اشتغال در صنایع بزرگ، متوسط ​​و کوچک و در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و شرکت‌های فرعی فعال در مهندسی خودروهای خودکار، به لطف پروفایل بین رشته‌ای LM MOVE، فارغ‌التحصیلان فرصت‌های شغلی خوبی در کلیه زمینه‌ها خواهند داشت، زیرا آن‌ها از یک محدودیت بسیار متداول در مقطع کارشناسی ارشد امروزی برخوردار نیستند: محدودیت آموزش مهندسان با توانایی‌های قوی اما بسیار تمرکز شده بر روی یک زمینه خاص.

در جهان صنعت چهارم، توانایی یکپارچه‌سازی رشته‌های مختلف با رویکرد بین فرهنگی، توانایی مسلط شدن به کاربرد فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی در تولید و عملکرد سیستم‌های مکانیکی به عنوان یک نیازهمیشه بیشتر لازم خواهد شد.

پیش نیازها
CefrB2
IELTS
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
مهندسی الکترونیک
مهندسی مکانیک
ITمهندسی
مهندسی صنایع
فیزیک

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name