sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

سیستم‌های کنترل و مهندسی اتوماسیون | Control systems and automation engineering

دانشگاه لاکوییلا

رتبه - 
ایتالیا, لاکوئیلا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم رایگان
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی کلی دوره

هدف اصلی دوره کارشناسی ارشد سیستم‌های کنترل و مهندسی اتوماسیون، توسعه دانش متخصصان با توانایی‌های گسترده در حوزه مهندسی اطلاعات است. این متخصصان باید قادر به درک، مدیریت و مشارکت در نوآوری‌های درزمینه سیستم‌های اتوماسیون در سطوح ملی و بین‌المللی باشند.

این برنامه با آموزش طراحی سیستم‌ها و کنترل‌ خودکار در اتوماسیون صنعتی، انتقال انرژی و تحرک الکتریکی، اهداف عمده رشته مهندسی اتوماسیون را دنبال می‌کند. برای دستیابی به این اهداف خاص، برنامه درسی با ساختاری منسجم طراحی شده که توانمندی‌های خاص برای آموزش این نوع طراحان را ارتقاء می‌بخشد و تنوع و تغییرات مختلف در یک پروژه یکپارچه را پوشش می‌دهد. چارچوب آموزشی این دوره به اندازه‌ای انعطاف‌پذیر است که بتواند برنامه‌های درسی بین‌المللی را نیز دربرگیرد.

درس "مهندسی سیستم‌های کنترل" (CSE):

در این درس به‌عنوان طراحی سیستم‌های کنترل خودکار، فارغ‌التحصیلان در رشته مهندسی سیستم‌های کنترل و اتوماسیون، دانش عمیقی درزمینه‌های مدل‌سازی، شناسایی، تجزیه و تحلیل، کنترل و بهینه‌سازی سیستم‌ها را بهدست میآورند. این دانش شامل زمینه‌های پیچیدهای مانند روباتیک یا دستگاه‌های الکترونیکی تعبیه شده نیز می‌شود. دانشجویان قادر به استفاده از این دانش و مهارت‌ها در طراحی، مدیریت و نظارت بر سیستم‌های کنترل خودکار خواهند بود.

درس "سیستم‌های هوشمند برای اتوماسیون و کنترل سیستم‌های انرژی" (ISACES):

در این درس به‌عنوان طراحی در حوزه اتوماسیون صنعتی و انتقال انرژی، فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی سیستم‌های کنترل و اتوماسیون، مهارت‌ها و شایستگی‌های پیشرفته در مهندسی اطلاعات را فرامی‌گیرند. این درس شامل کنترل خودکار، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و تکنولوژی‌های انرژی الکتریکی، علوم کامپیوتر و ارتباطات صنعتی است. آن‌ها توانمندی‌ و دانش درزمینه مبدل‌های الکترونیکی قدرت، ماشین‌های الکتریکی، درایوها با کاربردهای صنعتی و نیروی محرکه الکتریکی و تولید انرژی تجدیدپذیر را به دست میآورند. علاوهبراین، آن‌ها با مدل‌ها و روش‌های تحلیل، شبیه‌سازی و کنترل سیستم‌های الکترونیکی، الکترومکانیکی و الکتروشیمیایی که انرژی را کنترل می‌کنند، آشنا خواهند بود. همچنین دانشجویان به تکنیک‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای زمینه‌های صنعت 4.0 و کنترل پیشرفته سیستم‌های انرژی، و طراحی و برنامه‌نویسی سیستم‌های اطلاعاتی توزیع‌شده و تعبیه‌شده برای کاربردهای صنعتی، شبکه‌های هوشمند و ارتباطات خودرو نیز دست خواهندیافت.

درس "پیشرانش و کنترل خودروهای الکتریکی" (E-PiCo):

در درس "پیشرانش و کنترل خودروهای الکتریکی"، تمرکز اصلی بر تحصیل فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی سیستم‌های کنترل و اتوماسیون در دانش و مهارت‌های پیشرفته در مهندسی اطلاعات و تخصص درزمینه تحرک الکتریکی قرار دارد. به‌طور خاص، آن‌ها آموزش‌های جامع درزمینه‌هایی مانند مدل‌سازی، شناسایی، تجزیه و تحلیل و ساخت کنترل‌کننده‌ها، بهینه‌سازی و پیاده‌سازی کنترل‌کننده‌ها بر روی دستگاه‌های دیجیتال اختصاصی (تعبیه شده) و فناوری‌های الکتریکی برای تحرک خودرو، ازجمله کنترل موتور و محرک‌های قدرت را به دست می‌آورند. همچنین، آموزش درزمینه باتری‌ها و بهینه‌سازی انرژی در سیستم خودرو نیز ارائه می‌شود.

فرصت‌های شغلی

فارغ‌التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی سیستم‌های کنترل و اتوماسیون که هدف آن تربیت افراد حرفه‌ای با دانش گسترده و متمرکز در مهندسی اطلاعات است، قادر به درک، مدیریت و کمک به نوآوری در سیستم‌های اتوماسیون در سطح ملی و بین‌المللی هستند.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name