sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

علم ژئوفیزیک درزمینه خطر لرزه‌ای | Geophysical Sciences for Seismic Risk

دانشگاه مسینا

رتبه 851 
ایتالیا, مسینا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم رایگان
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

نمای کلی برنامه

مسینا پارادایمیک لرزه‌خیزی با سابقه هزار ساله زلزله‌های ویرانگر است و سنت قوی در پایش لرزه‌ای و مطالعات آکادمیک ژئوفیزیک دارد. در تاریخ طولانی خود، مسینا (به‌عنوان کل سیسیل) قلب ادغام فرهنگ‌ها و جمعیت‌هایی بوده است که از کشورها و قاره‌های مختلف آمده‌اند. به همه این دلایل، مسینا مکانی ایده آل برای همکاری‌های تحقیقاتی بین‌المللی و شکل‌گیری بالا در ژئوفیزیک، با اشاره به زلزله و خطر لرزه‌ای است. دوره کارشناسی ارشد به‌ویژه مهارت‌های عملی را از طریق آزمایشگاه، فعالیت‌های میدانی و آموزش در شرکت‌های خصوصی و مؤسسات حرفه‌ای ارائه می‌دهد. دانشجو همچنین می‌تواند تصمیم بگیرد که با حمایت اساتید دانشگاه بر روی موضوع خطر لرزه ای در کشور یا منطقه مبدأ خود کار کند.

تحرک بین‌المللی به‌شدت تشویق می‌شود. این برنامه با شکل‌گیری بالا با شرکای بین‌المللی مختلف با تخصص بالا درزمینه خطر لرزه‌ای توافقاتی دارد:

- دانشگاه تسالونیکی (یونان)؛

- دانشگاه استانبول بوغازیچی (ترکیه)؛

- دانشگاه مالت

فرصت‌های شغلی

چندین دسته شغلی برای فارغ‌التحصیلان وجود دارد، مانند مشاوره، دانشگاهی، دولتی و مدیریت محلی. این مدرک متخصصان ژئوفیزیک و زمین‌شناسی را برای کار در نقش‌های مدیریتی در سازمان‌های خصوصی و دولتی آماده می‌کند. مشاوره می‌تواند برای شرکت‌های بیمه، شرکت‌های ساختمانی و غیره انجام شود. فارغ‌التحصیلان واجد شرایط درخواست نقش حرفه‌ای زمین‌شناس ارشد در ایتالیا خواهند بود. آن‌ها همچنین می‌توانند با مهندسان عمران، برنامه ریزان زمین و افسران حفاظت مدنی کار کنند. کاربرد دیگر، حرفه‌ای در حوزه حفاظت لرزه‌ای بناهای میراث فرهنگی با تمرکز اصلی بر منطقه با خطر لرزه‌ای بالا دریای مدیترانه است.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name