sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

تحلیل داده‌ها | Data Analysis

دانشگاه مسینا

رتبه 851 
ایتالیا, مسینا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم رایگان
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد180
مقطع تحصیلیکارشناسی
مدت زمان (سال)3
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

نمای کلی برنامه

حجم عظیمی از داده‌های ناهمگن به‌طور مداوم توسط مردم و سیستم‌های کامپیوتری در دنیای مدرن که به‌سرعت در حال تکامل است، تولید می‌شود. این داده‌ها، که معمولاً به‌عنوان "داده‌های بزرگ" شناخته می‌شوند، باید به‌درستی پردازش شوند.

مدرک لیسانس در تجزیه و تحلیل داده‌ها، دانشمندان داده‌ای را پرورش میدهد که پیشینه فنی قوی و آمادگی چند رشته‌ای آنها درزمینههای مختلف درگیر با بیگ-دیتا Big Data را کامل میکند. صنعت 4.0، شرکت‌های مشاوره و مؤسسات عمومی خواستار به خدمت گرفتن این دانشمندان هستند. دانشمندان داده برای طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های رایانه‌ای که قادر به ذخیره، مدیریت و تجزیه و تحلیل کلان داده‌ها هستند و همچنین توانایی ارائه گزارش شفافی از نتایج کار خود را به مدیران و ذینفعان جهت اخذ تصمیمات حیاتی دارند. علاوه بر این، این مدرک به فارغ‌التحصیلان این اجازه را می‌دهد که در آزمون‌های مجوز مهندسی برای کار به‌عنوان مهندس، شرکت کنند.

مهارت‌های کسب‌شده در این برنامه عبارت‌اند از:

• طراحی و توسعه سیستم‌های پیچیده و نوآورانه Cloud/Edge/Fog و اینترنت اشیاء (IoT) که قادر به ذخیره و مدیریت کلان داده هستند.

• طراحی آزمایشی و توسعه الگوریتم‌های پیچیده تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ بر اساس جدیدترین تکنیک‌های هوش مصنوعی (AI) ازجمله یادگیری ماشینی و یادگیری عمیق.

• ظرفیت سازگاری با هر محیط کاری بین‌رشته‌ای که به تخصص تجزیه و تحلیل داده‌ها نیاز دارد.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name