sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

استراتژی ریسک سایبری و حاکمیت | Cyber Risk Strategy and Governance

دانشگاه بوکونی

رتبه 481 
ایتالیا, میلان 
اپلیکیشن فی 100 یورو
شهریه ترم 16103 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی اجمالی برنامه

دانشگاه بوکونی و Politecnico di Milano یک جامعه پویا و چندرشته‌ای از محققان، کارشناسان و اساتید تشکیل داده‌اند که به مطالعه، تجزیه و تحلیل، و اجرای استراتژی‌ها، حاکمیت، و ابزارهای ارزیابی درزمینه ریسک‌های سایبری می‌پردازند. برنامه تحصیلی چالش‌برانگیزی که ایجاد کرده‌اند، به موضوعات کلیدی مرتبط با سایبری می‌پردازد که هر نوع سازمانی روزانه با آن‌ها روبه‌رو می‌شود. کارشناسی ارشد در استراتژی ریسک سایبری و حاکمیت، دانشجویان را به ابزارها و مهارت‌های لازم برای درک، ارزیابی، و مدیریت فرصت‌ها و تهدیدهای مرتبط با فناوری‌های موجود و نوظهور در جامعه ما آموزش می‌دهد. با پیشرفت فناوری‌های نوآورانه، مسائل جدیدی مطرح می‌شود، بنابراین دانشجویان آموزش می‌بینند که به آینده نگاه کنند، تهدیدها را ارزیابی کنند، و پیش از اینکه آشکار شوند، اقدامات مناسبی را به عمل آورند.

به‌این‌ترتیب، این متخصصان آینده‌نگر در موقعیت مناسبی قرار خواهند گرفت تا نقش مهمی در تشخیص و پیشگیری از خطرات سایبری و جلوگیری از تأثیرات منفی بر عملکرد سازمان‌ها، ازجمله سازمان‌های خصوصی و عمومی، ایفا کنند.

با توجه به اینکه فناوری رایانه به‌طور روزافزونی در تمام جنبه‌های زندگی مدرن تأثیرگذار است، این برنامه به‌طور گسترده‌ای بین‌رشته‌ای می‌باشد. این برنامه عناصر فنی علوم کامپیوتر و روش‌های تحلیلی را با موضوعات گوناگون در علوم اجتماعی، ازجمله مدیریت، اقتصاد، حقوق مالی، مهندسی اجتماعی، اخلاق، و مهارت‌های رفتاری ترکیب می‌کند.

متقاضیان در وضعیت ایده‌آل باید دارای تجربه چندرشته‌ای باشند. بدون توجه به اینکه مدرک کارشناسی‌شان در حوزه علوم کامپیوتر، مهندسی، مدیریت، یا اقتصاد باشد، تسلط بر طیف گسترده‌ای از مباحث و علاقه‌مندی به پیشگیری و پاسخ به خطرات سایبری بسیار مفید است.

هدف اصلی این برنامه به‌طور خاص عبارت است از:

• ارائه آمادگی کامل درزمینه ارزیابی ریسک‌های سایبری برای شناسایی چالش‌های بالقوه و آسیب‌پذیری‌هایی که ممکن است بر عملکرد و عملکرد هر سازمان تأثیرگذار باشند.

• آموزش توانمندی‌های چندجانبه با مهارت‌های تخصصی برای مقابله با خطرات سایبری از دیدگاه‌های متعدد و غیرمعمول.

• ایجاد نمایه‌ای که دانش عمیق مباحث فنی سایبری را با شایستگی‌های علوم اجتماعی ترکیب می‌کند، این نمایه ارتباطات مؤثری را در تمام سطوح سازمان‌ها برای تصمیم‌گیری‌های استراتژیک و اجرای اقدامات کاهش خطرات سایبری تسهیل می‌کند.

فرصت‌های شغلی

مدیریت ریسک سایبری

فارغ‌التحصیلان مدیران ریسک سایبری، وظایف مرتبط با مدیریت ریسک سایبری در سطح سازمانی برای کنترل ریسک‌های سازمانی از طریق طراحی و اجرای استراتژی‌های مؤثر را بر عهده خواهند گرفت.

مدیریت حفاظت و امنیت داده‌ها

فارغ‌التحصیلان مدیریت حفاظت از داده‌ها و امنیت، وظایف مرتبط با حفاظت از داده‌ها، مدیریت حریم خصوصی، و انطباق با هدف کنترل خطرات مرتبط با داده‌ها را پشتیبانی خواهند کرد. آن‌ها با همه نوع مشکلات، موارد، و حوادث مرتبط با حفاظت از داده‌ها سروکار دارند و نقش اساسی در تربیت فرهنگ حفاظت از داده‌ها در سازمان، طراحی و اجرای مقررات مرتبط با حفاظت از داده‌ها را دارند. این ویژگی‌های شغلی به‌صراحت توسط مقررات حفاظت از داده‌ها در اروپا و جهان به‌طورکلی مورد نیاز هستند.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name