sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

علم داده و تجزیه و تحلیل کسب‌وکار | Data Science and Business Analytics

دانشگاه بوکونی

رتبه 481 
ایتالیا, میلان 
اپلیکیشن فی 100 یورو
شهریه ترم 16103 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

بررسی اجمالی برنامه

این دوره‌ی کارشناسی ارشد برای دانشجویانی طراحی شده است که به علوم محاسباتی، آماری و ریاضی علاقه‌مند هستند و به‌طور واقعی به کار با داده‌ها تمایل دارند. این برنامه به دانشجویان تکنیک‌های پیشرفته‌ای برای استخراج اطلاعات مؤثر از مجموعه‌های داده بزرگ و برقراری ارتباط مؤثر با آن‌ها جهت تأثیرگذاری بر تصمیمات استراتژیک سازمان‌ها، که در آن‌ها فعالیت خواهند کرد، آموزش می‌دهد.

هدف‌های اصلی این برنامه ازاین‌قرار است:

• ایجاد پایه قوی در آمار نظری و کاربردی و یادگیری ماشین جهت تشخیص مدل‌ها و روش‌های مؤثر برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و پیش‌بینی

• توسعه مهارت‌های پیشرفته در علوم کامپیوتر به‌منظور ساخت الگوریتم‌ها و ابزارهای برنامه‌نویسی مناسب برای اجرای مؤثر روش‌های آماری

• ایجاد یک پروفایل که مهارت‌های کمی قوی را با دانش عمیق در دینامیک شرکتی ترکیب کند تا مدیریت را در اتخاذ تصمیمات استراتژیک بر اساس تجزیه و تحلیل داده‌ها حمایت کند.

توسعه شایستگی‌ها از طریق فعالیت‌های آموزشی داخل و خارج از کلاس، که توانایی‌های کار گروهی، توانایی ارائه و بحث در مورد نتایج کار را به‌طور مؤثر بهبود می‌بخشد و دانش در مورد محدودیت‌های اخلاقی و قانونی مرتبط با استفاده از پایگاه‌های داده در مقیاس بزرگ را افزایش می‌دهد.

فرصت‌های شغلی

در حال حاضر، تقاضای زیادی برای فارغ‌التحصیلان علم داده و تجزیه و تحلیل تجاری در بازار کار وجود دارد. مسیرهای شغلی احتمالی شامل موارد زیر می‌باشند:

• دانشمندان داده که توسط مراکز تحقیقاتی در مؤسسات ملی و بین‌المللی، شرکت‌های فناوری و شرکت‌های اطلاعاتی فعال در طیف گسترده‌ای از صنایع استخدام می‌شوند.

• تحلیل‌گران تجاری که در هر حوزه عملکردی در شرکت‌های صنعتی و خدماتی در بخش دولتی یا خصوصی، به‌ویژه شرکت‌های تولید کالاهای مصرفی، خرده‌فروشان بزرگ، شرکت‌های مشاوره و شرکت‌های خدمات عمومی نیازمندی دارند.

علاوه بر این، این برنامه می‌تواند به فارغ‌التحصیلان این امکان را بدهد که مهارت‌های کسب‌وکار، برنامه‌نویسی و آماری کسب‌شده را برای راه‌اندازی یک شرکت مبتنی بر داده‌ها به کار بگیرند.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name