sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
مهندسی محیط زیست و عمران

مهندسی محیط زیست و عمران | Civil and Environmental Engineering

دانشگاه کسینو و لاتزیو جنوبی

رتبه - 
ایتالیا, کسینو 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم رایگان
ترم ورودی -
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

اهداف و مأموریت

دورۀ بین‌المللی علم در مهندسی محیط زیست و عمران در دانشگاه کاسینو و لاتزیو جنوبی به آموزش دانش پیشرفته و قوی در مورد موضوعات اصلی مهندسی عمران می‌پردازد. این دوره دانشجویان را برای طراحی ساختمان‌ها، زیرساخت‌ها، سیستم‌ها، فرایندهای درون زمینه‌های مختلف مهندسی عمران همچون ساختمان‌ها (ساختمان‌های جدید و قدیمی، ساختمان‌های صنعتی، ساختمان‌های تاریخی، ...)، زیرساخت‌ها (پل‌ها، سدها، تونل‌ها، ...)، سیستم‌ها (سیستم‌های منابع آبی، سیستم تصویۀ آب و ضایعات، سیستم‌های حمل و نقل، ...)، فرایندها (فرایندهای آلودگی و آب‌های زیرزمینی)، کارهای دفاع از زمین و هیدرولیک آماده می‌کند. فارغ‌التحصیلان این رشته آموزش می‌بینند تا به جنبه‌های فنی کل فرایند برنامه‌ریزی، طراحی، تحقق، مدیریت پروژه‌ها و سیستم‌های مهندسی عمران بپردازند.

این دوره با دیدگاه دوگانه تنظیم شده است: از یک سو، این رشته کاملاً ریشه در سنت مهندسی عمران دارد و از سوی دیگر، شامل نوآورانه‌ترین جنبه‌های دنیای معاصر مهندسی عمران با توجه خاص به مسائل پایداری و زیست‌محیطی است.

هدف این دوره، آموزش مهندسان جدیداً فارغ‌التحصیل‌شده برای کار حرفه‌ای در زمینۀ بین‌المللی است. توافق‌نامۀ مدرک دوگانه با مدرسه‌ی مهندسی تندن در دانشگاه نیویورک (آمریکا) نیز موجود است. به علاوه، توافق‌های بین‌المللی در برنامه‌های اراسموس یا دیگر برنامه‌ها امکان گذراندن بخشی از مطالعات در خارج از کشور را به دانشجویان می‌دهد.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)5
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name