sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

روابط بین‌الملل | International Relations

دانشگاه ماچراتا

رتبه - 
ایتالیا, ماچراتا 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم رایگان
ترم ورودی -
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

معرفی دوره

هدف دوره‌ی کارشناسی ارشد رشته‌ی روابط بین‌الملل (IR)، ارائه‌ی مهارت‌هایی در حوزه‌ی حل مسئله است؛ مهارتی که بخشی از تجارب کاری آن‌ها در آینده خواهد بود.

  • دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی می‌توانند با شرکت در دوره‌های آموزشی سیاسی، اقتصاد، جامعه‌شناسی، تاریخ، حقوق و زبان‌های خارجی، ابزارهای تحلیلی را به کار بگیرند.
  • از مزایای دوره‌ی روابط بین‌الملل، کلاس‌هایی با تعداد کم و محیطی پرنشاط و تعاملی است.
  • این دوره‌های آموزشی به توسعه‌های فعلی و پدیده‌ها در هر زمینه متمرکز است و دانشجویان تشویق می‌شوند تا رویکرد انتقادی خود را مطرح کرده و مهارت‌های خود را ابزار کنند و طبق تمایلات خود عمل کنند.

دوره‌ی روابط بین‌الملل، چشم‌انداز سازمانی از یک مکتب دولتی را در کنار رویکردی میدانی از مطالعات تجاری قرار می‌دهد. این مهارت برای افرادی که به رمزگشایی پیچیدگی‌های دنیای ما و مشارکت در فرآیندهای آن علاقه دارند، فرصت‌هایی میان‌رشته‌ای و مرتبط به هم فراهم می‌کند.

دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی می‌توانند با شرکت در دوره‌های آموزشی سیاسی، اقتصاد، جامعه‌شناسی، تاریخ، حقوق و زبان‌های خارجی، ابزارهای تحلیلی را به کار بگیرند.

روابط بین‌الملل (IR) سه برنامه‌ی درسی تخصصی ارائه می‌دهد که به برنامه‌های مطالعاتی خاصی مربوط هستند:

  • برنامه‌ی درسی سیاست بین‌الملل و روابط اقتصادی (IPER)
  • برنامه‌ی درسی روابط بین‌الملل اقتصادی (IER)
  • برنامه‌ی درسی سیاست بین‌الملل (IP)

فرصت‌های شغلی

  • ویژگی‌هایی میان‌رشته‌ای و ثبت‌نام بین‌المللی این دوره، امکان استخدام دانشجویان موفق را تضمین می‌کند و شانس پذیرش آن‌ها در بازارهای کار ایتالیا و کشورهای خارجی را ارتقاء می‌دهد.
  • تاکنون دانشجویانی از ٤٠ کشور در این برنامه شرکت کرده‌اند. ماهیت بین‌المللی کلاس‌های ما، محتوایی خاص و ممتاز آن است که در آن‌ها درمورد ویژگی‌های ضروری برای رهبری خوب، مسئولیت‌پذیر و اهل گفتگو آموزش داده می‌شود.
  • این دوره، برنامه‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد که در آن‌ها مهارت‌های مدیریتی و رهبری متخصصان توسعه پیدا می‌کند و آن‌ها می‌توانند در وزارت‌خانه‌ها (خصوصاً وزارت امور خارجه)، سازمان‌های بین‌المللی دولتی و مردم‌نهاد، کسب‌وکارهای خصوصی و دولتی و نهادهای شرکتی بین‌الملل مشغول به کار شوند.
پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name