sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
banner_image

فعالیت فیزیکی و ارتقاء سلامت | Physical Activity and Health Promotion

دانشگاه تورورگاتا

رتبه 489 
ایتالیا, رم 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم رایگان
ترم ورودی -
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

معرفی دوره

دوره‌ی کارشناسی ارشد فعالیت فیزیکی و ارتقاء سلامت به آموزش فارغ‌التحصیلانی می‌پردازد که می‌توانند به‌عنوان مربیانی ماهر در حوزه‌ی فعالیت‌های فیزیکی، مدرس ورزش‌های غیرحرفه‌ای و متخصصان سلامتی به فعالیت بپردازند.

فارغ‌التحصیلان باید بتوانند با متخصصان دیگر مانند پزشکان یا زیست‌شناسان تعامل داشته باشند. به‌خصوص آن‌ها می‌توانند برای درمان یا پیشگیری از بیماری‌هایی مانند بیماری‌های مزمن-دژنراتیو (مثلاً سندرم متابولیک، چاقی، فشارخون بالا و بیماری‌های قلبی ایسکمیک)، با گروه‌های درمانی همکاری کنند.

دانشجویان باید با استفاده از اطلاعات به‌روز در پایگاه اطلاعاتی PubMed و کتابخانه‌ی NIH ایالات متحده در حوزه‌ی فعالیت‌های فیزیکی برای پیشگیری از بیماری و سلامت، دانش خود را ارتقاء دهند. همچنین، آن‌ها باید از تأثیرات منفی ناشی از فعالیت‌های فیزیکی کنترل‌نشده آگاه باشند.

دانشجویان برتر می‌توانند طرح اولیه‌ی پایان‌نامه‌ی نهایی خود را در دوره‌ی کارورزی بین‌المللی در ایالات متحده (ویرجینیا: دانشگاه جورج میسون، فیلادلفیا: دانشگاه درکسل) یا در برزیل (ریو دو ژانیرو: دانشگاه دولتی RJ، UERJ و کوریتیبا: دانشگاه فدرال پارانا، UFPR) ارائه دهند و سپس، آن را در دانشگاه رم تور ورگاتا ادامه دهند.

فرصت‌های شغلی

این دوره، به آموزش متخصصانی شایسته و بامهارت می‌پردازد که می‌توانند در حوزه‌ی تناسب اندام، سلامت و پزشکی فعالیت دارند.

در حوزه‌ی تناسب اندام، این افراد می‌توانند در این زمینه‌ها مشغول به کار شوند: مربی ورزشی که در حوزه‌ی روش‌های آموزشی برای فعالیت‌های فیزیکی تجربه دارد؛ مدرس رشته‌های تناسب اندام با تجهیزاتی خاص, مدرس برنامه‌های انفرادی و گروهی فعالیت‌های فیزیکی در مراکز مجهز.

در حوزه‌ی زیست‌پزشکی، این افراد می‌توانند در مراکز درمانی که نیازمند چنین متخصصانی هستند به فعالیت بپردازند.

پیش نیازها
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name