sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
مدیریت، بازاریابی و مدیریت مالی

مدیریت، بازاریابی و مدیریت مالی | International Management and Marketing

دانشگاه برگامو

رتبه 1201 
ایتالیا, برگامو 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 208 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد120
مقطع تحصیلیکارشناسی ارشد
مدت زمان (سال)2
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

مرور کلی دوره

دوره‌ی کارشناسی ارشد IMEF که به‌طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می‌شود، مدل تکامل‌یافته‌ی برنامه‌ی درسی دوره‌ی کارشناسی ارشد در رشته‌ی MAFIB به شمار می‌آید. رشته‌ی IMEF، یک برنامه‌ی آموزشی دو ساله است که به تغییرات مدیریت بین‌الملل، کارآفرینی و مدیریت مالی می‌پردازد. این دوره، به دانشجویان درمورد کسب مهارت‌های سخت و نرم آموزش می‌دهد؛ مهارت‌هایی که مدیران، کارآفرینان، تحلیل‌گران و مشاوران موفق به آن نیاز دارند.

دانشجویان می‌توانند از میان دو برنامه‌ی درسی یکی را انتخاب کنند: مدیریت بین‌الملل و بازاریابی.

 • مدیریت بین‌الملل: هدف این برنامه، آموزش به متخصصانی است که دانش و مهارت‌های مورد نیاز برای فعالیت در هر قالب سازمانی را دارند، می‌توانند مدل‌های جدید تجاری را توسعه دهند و یا مدل‌های فعلی را احیاء کنند؛ در پروژه‌های هدف محور استراتژیک مشغول به کار شوند، و با بهره‌گیری از قدرت دیجیتال‌سازی فرآیندهای تجاری را مجدداً طراحی کنند. مهارت‌ها و دانش کسب‌شده در طول دوره‌ی کارشناسی ارشد، این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا بر فرآیندهای کارآفرینی تسلط داشته باشند و بتوانند به‌عنوان کارآفرینان آینده، مؤسسان استارت‌آپ موفق عمل کنند و منبع خوبی برای شرکت‌هایی باشند که به دنبال کارآفرین هستند. پس از تکمیل این دوره، دانشجویان نحوه‌ی استفاده و به‌کارگیری ابزارهای تشخیصی، پلتفرم‌های هوش تجاری، راهکارهایی برای کسب‌وکارها و سازمان‌ها را می‌آموزند. این برنامه‌ به آموزش مدیران بین‌الملل، مدیران صادرات، توسعه‌دهندگان شرکتی، کارآفرینان، مدیران پروژه‌ی دیجیتال و مشاوران دیجیتال می‌پردازد.
 • بازاریابی: این برنامه‌ی آموزشی برای آموزش به متخصصانی طراحی شده که در حوزه‌ی ارتباطات، بازایابی و فروش (دیجیتال و غیردیجیتال) مهارت دارند و می‌توانند در هر شرکتی (صنعتی، تولیدی، خدماتی) یا بازارهای مصرفی به فعالیت بپردازند. پس از تکمیل این دوره، دانشجویان می‌توانند: با استفاده از متدهای تحقیقاتی کمّی و کیفی، بازارها را تحلیل کنند؛ داده‌های مصرف‌کنندگان را جمع‌آوری، تحلیل و تفسیر کنند؛ یک برنامه‌ی منسجم برای بازاریابی تدوین کنند؛ از سیستم‌های CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) استفاده کنند؛ کمپین‌های تبلیغاتی رسانه‌های آنلاین و اجتماعی را سازماندهی کنند؛ در بازارهای B2B و B2C برندسازی کنند. برخی از فرصت‌های شغلی، شامل این موارد است: مدیر بازاریابی، مدیر بازاریابی دیجیتا، حسابدار و مدیر فروش، پشتیبان فروش، مدیر بازرگانی، مدیر رسانه‌های اجتماعی، فعالیت در نهادهای ارتباطات و تبلیغات، مدیر برند، مدیر بازاریابی معاملات.

فرصت‌های شغلی

انتظار می‌رود فارغ‌التحصیلان در شغل‌هایی در مؤسسات، شرکت‌های مشاوره، شرکت‌های ملی و بین‌المللی یا حتی شروع یک فعالیت کارآفرینی، عملکرد موفقی داشته باشند.

نمونه‌هایی از حوزه‌های تخصصی که فارغ‌التحصیلان این برنامه می‌توانند مشارکت‌های ارزشمندی در آن داشته باشند، شامل این موارد است:

 • مدیر بین‌الملل (صادرات و واردات)
 • تحلیل‌گر بازارهای بین‌المللی
 • توسعه‌دهنده‌ی شرکت
 • مشاور تجارت بین‌الملل
 • مشاور اتاق‌های بازرگانی بین‌المللی
 • مشاور دیجیتال
 • کارآفرین
 • تحلیل‌گر/مشاور بازاریابی
 • مدیر بازاریابی دیجیتال
 • مدیر برند و مدیر فروش
 • مشاور نهادهای وب و ارتباطات
پیش نیازها
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
Overall79
ETS - TOFEL IBT
CefrB2
ETS - TOFEL ITP/PBT
Overall543
ETS - TOFEL ITP/PBT
CefrB2
Pearson Tests of English
OverallPTE General Level 2 PTE Academic 43 - 58
Pearson Tests of English
CefrB2
Trinity College London
OverallISE II
Trinity College London
CefrB2
IELTS
Overall5.5
IELTS
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
مدیریت
مدیریت مالی
اقتصاد

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name