sanagiti-logoمهاجرت تحصیلی به ایتالیادانشگاه هاخدمات ساناگیتیدرباره ماجست و جو
معماری

معماری | Architecture

دانشگاه پلی تکنیک تورین

رتبه 252 
ایتالیا, تورین 
اپلیکیشن فی رایگان
شهریه ترم 2061 یورو
ترم ورودی ترم پاییز
تعداد واحد180
مقطع تحصیلیکارشناسی
مدت زمان (سال)3
پکیج ها
مشاور ها
توضیحات کلی

نتایج یادگیری

این دورۀ کارشناسی در 6 ترم بر اساس «اتاق‌های» موضوعی تنظیم شده تا یادگیری در مورد یک موضوع را تشویق کند و درک بهتری از ارتباطات بین رشته‌های مختلف فراهم کندرا بهتر آموزش دهد.

  • آموزش: سال اول به یادگیری چارچوب اولیۀ نظریه‌ها، روش‌ها، و ابزارهای لازم برای درک و آشنایی بیشتر با پیچیدگی طرح معماری و معماری اختصاص دارد.
  • برنامه‌ریزی: ترم سوم بر رابطۀ بین معماری و منطقۀ محلی، از طریق مطالعات و تحلیل‌های دارای ماهیت شهری و شهرکی شامل عناصر تاریخ معماری و شهر مدرن متمرکز است.
  • ساختن: ترم چهارم به بررسی فرهنگی و فنی رابطۀ بین پروژه و زمینه (محل)، پروژه و ملزومات اثبات‌کننده برای رفاه و راحتی، پروژه و عملکردهای ساختاری، پروژه و فعالیت‌های ساختمانی می‌پردازد
  • بررسی: ترم پنجم به بررسی موضوعاتی می‌پردازد که از بازسازی تا نظریه‌های برنامه‌ریزی، و نظریه‌های ارزش‌یابی و ارزش ملک را شامل می‌شود و با مطالعۀ تاریخ شهر، از زمان‌های گذشته تا عصر معاصر خاتمه می‌یابد
  • کاوش: ترم ششم شامل آموزش تمایل نظری‌تر در جهت دیدگاه تخصصی است و می‌توانید در کارگاه‌های چندرشته‌ای شرکت کنید که شامل برخی از موضوعات ملی/ بین‌المللی مهم یا موضوعاتی است که شما را در جهت انتخاب مدرک کارشناسی ارشد متمایل می‌کنند را شامل میشود

دروس این مدرک به زبان ایتالیایی یا انگلیسی تدریس می‌شود. در ترم دوم سال سوم باید در آزمون زبان انگلیسی (یا ایتالیایی برای دانشجویان معماری) را بگذرانیدشرکت کنید و می‌توانید دروس و کارگاه‌ها را به یکی از این دو زبان بگذرانید. به علاوه، می‌توانید بخشی از مسیر آموزشی را در خارج ادامه دهیدبگذرانید.

شما از طریق دروس تک-رشته‌ای مرتبط با دانش و فناوری پایه، طراحی و آزمایشگاه‌های کاوش معماری، نقشه‌برداری، تاریخ معماری و شهر، نظریۀ طراحی و فناوری معماری، کارگاه‌های تک و چندرشته‌ای متمرکز بر طراحی معماری، در مقیاس‌های مختلف، و با درجات کاوش متفاوت به فراگیری مفاهیم می‌پردازید (برنامه‌ریزی‌شده برای هر سال از مسیر آموزشی).

در سال دوم کارگاه‌ها انتخابی هستند؛ از ترم دوم سال دوم، می‌توانید اعتبارات واحدهای درسی آزاد را در برنامۀ مطالعاتی خود بگنجانید و از میان موارد زیر انتخاب کنید: دروس ارائه‌شده در فهرست دانشگاه، دروس ارائه‌شده توسط دانشگاه‌ها دیگر، کارگاه‌های برنامه‌ریزی و ساختمان بین‌المللی، تالیفات تحقیقاتی و فعالیت‌های تیمی دانشجویی؛ به عنوان جایگزین یک دورۀ کارآموزی 300 ساعته؛ در ترم دوم سال سوم، می‌توانید یک درس از رشته‌های مرتبط مکمل، کارگاه‌های چندرشته‌ای و دو آزمایشگاه را انتخاب کنید و می‌توانید آموزش خود را بر اساس علائقتان علایق‌تان هدایت کنید.

اهداف

معماری، علاقه به برنامه‌ریزی و تمایل به تحول محیط زیست در جهت بهبود کیفیت زندگی است.

شما یک معمار تازه‌کار می‌شوید که می‌توانید ساختمان‌های شهری ساده را با استفاده از روش‌های استانداردشده طراحی کنید و کاوش‌های ابزاری و مستقیم ساختمان‌های تاریخی و مدرن را انجام دهید. همچنین می‌توانید در فرایند طراحی معماری در مقیاس‌های مختلف از مفهوم تا خلق، تا مدیریت، با تحلیل انتقادی و مهارت‌های پردازشی، در کارگاه‌های طراحی حرفه‌ای، در بخش اداری دولتی، در کسب و کارهای معماری و مهندسی، شرکت‌های منطقه‌ای، و شرکت‌های ساختمانی همکاری کنید.

فرصت‌های شغلی

مسیرهای متعددی وجود دارد:

  • مطالعات خود را با دورۀ کارشناسی ارشد ادامه دهید
  • مسیر آموزشی خود را با ثبت نام در یکی از مدارک دیپلم دوره‌های فوق دیپلم پس از کارشناسی ادامه دهید

با گذراندن آزمون ایالتی و ثبت نام در بخش الف، فهرست ب، هیات معماران (معماری تازه‌کار)، به عنوان یک متخصص مستقل کار کنید.

پیش نیازها
CefrB2
ETS - TOFEL IBT
Overall72
ETS - TOFEL IBT
CefrB2
IELTS
Overall5.5
IELTS
CefrB2
Pearson Tests of English
OverallPTE General Level 3 PTE Academic 59 - 75
Pearson Tests of English
معدلبدون محدودیت
 
حداکثر گپ تحصیلی (سال)بدون محدودیت
 
رشته های مجاز
بدون محدودیت

مشاوران و راهنمایان تحصیلی

Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name
Fake data
Fake data for name