مدرسه TASIS

اگر قصد تحصیل در مدارس خارج از کشور را در یک مدرسه معتبر دارید و تضمین آینده دانش آموز خود برایتان اهمیت دارد، مدرسه Tasis یک انتخاب شایسته است. مدرسه بین المللی TASIS در کشور سوئیس و در کنار دریاچه لوگانو واقع شده است. این مدرسه در سال ۱۹۵۶ تأسیس شده است. ۷۵۰ دانش آموز از مقطع پیش دبستانی تا دبیرستان در این مدرسه مشغول تحصیل می‌باشند. دانش آموزان مدرسه TASIS از ۶۰ ملیت مختلف هستند و به ۳۵ زبان مختلف صحبت می‌کنند. دانش آموزان در مدرسه TASIS سوئیس می‌توانند در سیستم آمریکایی AP و سیستم بین المللی IB درس بخوانند.

در طول ۵ سال گذشته دانش آموزان مدرسه TASIS از ۴۰۰ دانشگاه برتر دنیا پیشنهاد ادامه تحصیل دریافت کرده اند. اخذ ویزای دانش آموزی سوئیس در مدرسه Tasis برای دانش آموز مساوی با شرکت کردن او در  کلاس های فوق برنامه عالی از جمله موسیقی ٬ تئاتر و رشته های مختلف ورزشی می‌باشد.

در این مدرسه برنامه های جامع و گسترده ای در زمینه ی هنرهای زیبا برای دانش آموزانی که علاقه ی شدید به تئاتر، موسیقی و هنرهای نمایشی دارند، برگزار می شوند. این مدرسه دارای امکانات نوینی مانند مرکزهنرهای نمایشی، مرکز آموزشی مدرن و همچنین خوابگاه جدیدی که در سال 2017 تاسیس شده است، می باشد.

خوابگاه های نوساز این مدرسه TASIS همانند اقامتگاه های دانشگاهی شامل اتاق های تک نفره با سرویس بهداشتی و حمام جداگانه است. زبان اصلی این مدرسه انگلیسی است. همچنین نسبت معلم به دانش آموز ۱ به ۶ است.برای مشاوره بیشتر درباره مهاجرت تحصیلی و خدمات دانش آموزی با ساناگیتی در تماس باشید.