مدرسه SIS ( Sotogrande International School ) اسپانیا

یکی از مدارسی که شما می توانید برای تحصیل در مدارس خارج از کشور از طریق آن اقدام کنید مدرسه SIS اسپانیا است. مدرسه بین المللی Sotogrande در نزدیکی شهر مالاگا واقع شده است. این مدرسه پذیرای دانش آموزان از سن ۳ تا ۱۸ سال است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند. سیستم آموزشی این مدرسه IB می‌باشد. 

همچنین دانش آموزان بین المللی می‌توانند برای ادامه تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان از تسهیلات خوابگاه این مدرسه استفاده کنند. مدرسه SIS برای سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ از طرف اپل به عنوان مدرسه‌ای که با بهره گیری از تکنولوژی این شرکت سعی بر آموزش هر چه بیشتر دانش آموزان دارد به رسمیت شناخته شده است. از دیگر برنامه های این مدرسه می‌توان به پروژه چالش فرمول یک آن اشاره کرد.

در این پروژه با استفاده از تکنولوژی IT به شناخت هر چه بیشتر فیزیک٬ آئورودینامیک٬ طراحی٬ تولید٬ بازاریابی٬ برندینگ٬ رهبری و کار گروهی٬ استراتژی های مالی و … که مربوط به فرمول یک است خواهند پرداخت. برنامه ACES مدرسه SIS با همکاری باشگاه ها و مراکز ورزشی معتبر جهت آموزش هر چه بیشتر دانش آموزان در رشته دلخواه و تبدیل آن ها به ورزشکارانی حرفه‌ای به اجرا در می‌آید. از این بین می‌توان به باشگاه اتلتیکو مادرید اسپانیا در رشته فوتبال اشاره کرد. 

زبان اصلی در مدرسه SIS انگلیسی و زبان دوم آن اسپانیایی می‌باشد. این مدرسه دارای کمپ های تابستانی جهت یادگیری زبان و همچنین شرکت در کلاس های ورزشی مختلف از جمله آکادمی فوتبال اتلتیکو مادرید می‌باشد. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با ساناگیتی در تماس باشید